Opava – Val. Meziříčí 4:2 (kon.) | Řisuty – Bílina 3:2 (kon.) | Prostějov – Havířov 3:2 (kon.)
Frýdek-M. – Poruba 2011 6:2 (kon.) | Karviná (Baník) – Přerov 1:3 (kon.) | Technika Brno – Žďár n/S 4:1 (kon.)
SHK Hodonín – Nymburk 9:1 (kon.) | Klatovy – Tábor 6:3 (kon.) | Vsetín – Nový Jičín 6:3 (kon.)
Milevsko – Klášterec nO 2:4 (kon.) | Jablonec n/N – Kobra 6:5 (kon.) | Jindř. Hradec – Kolín 0:2 (kon.)

59:40
    Jablonec se osvobozuje a míří za třemi body.

59:15
    Hra se znovu stěhuje před Nedvídka. Kobra má posledních pár sekund na vyrovnávací branku.

59:00
    Vlci se osvobozují a vyhazují přes všechny čáry.

58:55
    Další zákrok domácí brankáře, který drží jablonecké akcie zatím hodně vysoko.

58:39
    Kobra kombinuje v obranném pásmu domácích. Celou akci přerušil Nedvídek, který puk podržel v rukavici.

58:35
    Oddechový čas pro hosty.

58:35
    Hosté dohrají utkání v převaze. Na trestnou lavici usedá domácí Klement (JAB), který inkasuje dvě minuty za sekaní.

58:00
    Na jabloneckém zimním stadionu byly ohlášeny poslední dvě minuty.

57:17
    Kobra je v posledních minutách aktivnější týmem a nemá daleko od vyrovnávací branky. Domácí Vlci však hodně dobře brání a zatím nic hostům nedovolili.

56:03
    Hájek měl na hokejce zřejmě rozhodující branku. Střelou však Malíka nepřekonal a tak musí domácí bojovat i nadále.

55:52
    Kobra se dostala až před domácí branku. Tam vše vyřešil gólman Nedvídek, který puk chytil a hru přerušil.

55:00
    Máme před sebou posledních tři sta sekund hry a domácí Jablonec stále vede o jedinou branku.

54:12
    Kobře se ale rozehrávka vůbec nedaří a o kotouč přišla. Ten je teď v držení domácích hokejistů, kteří nikam nespěchají.

53:03
    Hosté jsou kompletní a mají sedm minut na to, aby vyrovnali.

52:38
    Hosté se snaží o vyrovnávací branku. Jejich útok však končí po ofsajdovém postavení jednoho z pražských hráčů.

51:52
    Vlci právě vstřelili branku!
    Domácí Vlci nakonec využívají přesilovou hru 5 na 3. KAMIL KINKOR se prosazuje před brankou přesně přízemní střelou, na kterou Malík špatně zareagoval. Asistence: Červený Marek, Kedršt Jaroslav.

51:07
    Domácí hokejisté se ale o útočné pásmo připravili. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

51:03
    Jablonec bude hrát přesilovku 5 na 3. Na trestnou odchází hostující Žáček (KOB) na dvě minuty za sekaní.

Jakub Martínek

Branky a nahrávky: 20. Červený (Stehno), 23. Kinkor (Tondr, Abrahám), 27. Bříška (Tondr, Petrmichl), 30. Mulač (Kinkor), 36. Stehno (Zeman), 52. Kinkor (Červený, Kedršt) - 7. Cafourek (Jakeš, Strnad), 8. Jakeš (Kocman), 16. Sekerka, 18. Novák (Kouřil, Verbík J.), 26. Žáček (Bláha)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Hanousek (16. Nedvídek) - Petrmichl, Kadeřábek, Zeman, Abraham, Červený, Klement, Duda, Zákoutský, Šulc, Bříška, Tondr, Kinkor, Kedršt, Stehno, Mulač, Brokeš, Hájek, Vašek, Peřina, Měrtl "C".
    HC Kobra Praha: Malík (Krch) - Ton, Cafourek, Verbík R., Čtveráček, Verbík J., Švaříček, Fejt, Příhoda, Kocman, Jakeš, Strnad, Sekerka, Kouřil, Novák, Žáček "C", Bláha, Paris, Suchan.