Piráti Chomutov
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
HC Oceláři Třinec
Pátek 12.10.2012, 13:00 • Zimní stadion Chomutov. • DHL Extraliga juniorů

V poslední části se Piráti Chomutov prosadili dvakrát a rozhodli o svém vítězství. Branky vstřelili Lukáš Novák a Radek Havel. NaopaK Třinec se neprosadil ani jednou. Chomutov tak poráží tým ze Slezska 3:1. (15:09:23)

60:00

59:30
    Hraje se v obranné třetině Třince.

58:45
    Rozehrávka na útočné modré Chomutova.

58:13
    Piráti oslabení přežili a můžou se pomalu začít radovat z vítězství.

57:30
    Chomutov se brání. Hosté předvádějí přesnou rozehrávku a tvrdý styl v zakončení.

56:13
    Šance pro hosty. Vyloučen Derek Hejcman vyloučen na dvě minuty, za nedovolené bránění.

55:50
    Další přečíslení domácích. Jakub Novák pálil do gólmana Juraje Šimbocha.

55:30
    Hra ve střední třetině.

53:55
    Pěkný bodyček předvedl Libor Šulák. Hráč přes něj přepadl a po chvíli se zvednul a odjel.

52:10
    Přečíslení Chomutova. Tři útočníci na jedhoho třineckého obránce. Daniel Lehnert se na branku netrefil.

51:22
    Hosté své oslabení přežili bez inkasované branky. Domácí sice kombinovali převážnou část přesilovky v útočné třetině, ale žádnou šanci si nevytvořili.

49:22
    Peter Bezuška (TRI) - hrubost.

48:27
    Piráti právě vstřelili branku!
    Střela od modré v podání RADKA HAVLA skončila, za překvapeným gólmanem Třince. Asistence: Danko Deveri a Jan Hammerbauer.

48:19
    Martin Kasperlík (TRI) - držení protihráče.

47:00
    Piráti se v útoku dostali do přečíslení tři na jednoho. Bohužel šance z toho nevznikla. Špatná rozehrávka.

46:10
    Hra se přesunula před domácí bránu.

44:30
    Domácí si přihráli rukou a byli vykázáni z útočné třetiny. Dlouho netrvalo a Chomutov byl opět v útoku.

42:39
    Útočníci Chomutova doslova vymáchali brankáře Třince Juraje Šimbocha. Jakub Novák nahrával před brankou. Na druhé straně brankoviště stál LUKÁŠ NOVÁK a pohodlněji si zakončit do prázdné brány nemohl představit. Asistence. Jakub Novák a Patrik Kopáč.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 30. Lehnert (Hammerbauer), 43. Novák L. (Novák J., Kopáč), 49. Havel (Deveri, Hammerbauer) - 39. Franek (Matuš)

Piráti Chomutov: Strmeň (Maštalířský) – Havel, Drobný, Pelc, Horváth, Fronk, Deveri, Novák L., Kopáč, Šulák, Kaše, Kämpf, Hammerbauer, Tejnor, Peštuka, Lehnert, Novák J., Huňady, Hejcman, Chrpa, Hlava.
    HC Oceláři Třinec: Šimboch (Němec) – Běhal, Pisarik, Bezuška, Bajtek, Kasperlík, Mach, Pargáš, Šjafotdinov, Valíček, Ohera, Hurtík, Franek, Juhász, Matuš, Bartoň, Diviš, Foltýn, Jaroš.

Rozhodčí: Grech – Brejcha, Suchánek