Trnava – Lipt. Mikuláš 4:3 (po s.n.) | Michalovce – Detva 4:2 (kon.) | Trebišov – Prešov 4:5 (kon.)
Prievidza – Bardejov 1:4 (kon.) | Topoľčany – Spišská N. Ves 3:2 (po s.n.) | Senica – Pov. Bystrica 5:1 (kon.)
HC Dukla Senica
5:1 (2:0, 3:0, 0:1)
HK 95 Považská Bystrica
sk Pátek 12.10.2012, 18:00 • ZŠ Senica • 1. liga (SR)

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera a tiež príjemné prežitie začínajúceho sa víkendu. (20:14:07)

V tretej tretine zaznamenali gól len hostia, ktorým v 43. minúte znížil Anton Pozník, za asistencie Petra Kudleja a Františka Čičalu, na konečných 5:1. Počas tretej tretiny zaznamenali domáci hráči dva a hostia tri vylúčenia. Počas celého zápasu sa zrodil rovnaký počet vylúčení - 6:6. Na strely zvíťazili domáci hráči, keď hostí prestrielali v pomere 39:26.

60:00

57:29
    Hostia v plnom počte.

56:55
    Trest za nedodržaný počet hráčov prežila Považská Bystrica bez ujmy. Pokračuje Senická presilovka o jedného hráča.

55:29
    Anton Pozník je vylúčený na dve minúty za sekanie, čo znamená presilovku o dvoch mužov pre Senicu.

54:55
    Hokejisti Považskej Bystrice sú potrestaní dvojminútovým trestom za veľa hráčov na ľade.

52:18

50:18
    Vylúčenie na strane Považskej Bystrice. Za hákovanie je vylúčený na dve minúty Marián Koleda.

46:20
    Domáci v plnom počte.

44:20
    Vylúčenie na strane Senice. Martin Dubec je vylúčený na dve minúty za hákovanie.

43:33
    Považská Bystrica dala gól!
    Hostia síce nevyužili presilovú hru, ale o minútu neskôr sa dočkali zníženia skóre. Autorom gólu je ANTON POZNÍK, asistenciu na góle majú Peter Kudlej a František Čičala.

42:40

40:40
    Vylúčenie na strane Senice. Ľubomír Škápik si odsedí dvojminútový trest za podrazenie.

40:01
    Začala tretia tretina.

Senica odohrala takmer celú prvú polovicu druhej tretiny v oslabení, no ustála to bez inkasovania a v 27. minúte zvýšil domáci náskok Filip Surovka, ktorému asistovali Martin Cibulka a Ondrej Janík. V 33. minúte využil presilovú hru domáceho celku Jozef Salajka a v 40. minúte zvyšoval na 5:0 Vladmír Lantoš. Asistenciu na jeho presnom zástahu mali Michal Hreus a Jozef Salajka. Počas druhej tretiny sme zaznamenali tri vylúčenia na strane Senice a dva na strane Považskej Bystrice.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:45
    Senica dala gól!
    Autorom gólu je VLADMÍR LANTOŠ a asistenciu na presnom zásahu majú Michal Hreus a Jozef Salajka.

35:00
    Dnešné stretnutie sleduje 651 divákov.

32:46
    Domáci tím využíva presilovú hru. Autorom gólu je JOZEF SALAJKA, bez asistencie.

Ján Kmeť

Branky a nahrávky: 5. Lantoš (Hreus, Mikolášek), 20. Vaškovič (Čunderlík), 28. Surovka (Cibulka, Janík), 33. Salajka , 40. Lantoš (Hreus, Salajka) - 44. Pozník (Kudlej, Čičala)

HC Dukla Senica: Peksa - Škápik, Reissmüller, Vaškovič, Čunderlík, Kocák - Šedivý, Salajka, Mikolášek, Hreus, Lantoš - Janík, Reho, Dubec, Surovka, Rajčák - Beťko, Cibulka, R. Vereš, Štetina
    HK 95 Považská Bystrica: Bačikovský - Hriňa, Kocian, Valach, Kluka, M. Vereš, Čičala, Pozník, Koleda, Kudlej, Filo, Slávik, Bujdák, Lipták

Rozhodčí: Peter Stano - Martin Kuník, Martin Nosek