Havířov – Přerov 9:1 (kon.) | HC Kladno – Sparta 4:3 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
Vsetín – Olomouc 8:1 (kon.) | Hr. Králové – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.) | Vítkovice – Třinec 3:4 (kon.)
Chomutov – HC Litvínov 5:2 (kon.) | Slavia – HC Plzeň 2:6 (kon.) | Motor ČB – Písek 3:4 (kon.)
Jihlava – Pardubice 5:7 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 3:0 (kon.)
HC Kometa Brno
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Berani Zlín
Pátek 12.10.2012, 18:00 • KAJOT ARENA, Brno • Extraliga staršího dorostu

39:16
    Stejně jako v závěru první třetiny i v té druhé zahraje Zlín přesilovou hru. Na dvě minuty je za krosček vyloučen Libor Hájek.

18:24
    Zlín navíc bude hrát přesilovou hru. V útočném pásmu se zbytečného podražení dopustil Radim Zohorna.

08:42
    Trošku přísné vyloučení. Rozhodčí Přikryl posílá na dvě minuty sedět zlínského Petra Procházku na dvě minuty na trestnou - krosček.

05:34
    Následuje vyloučení na obou stranách. Za hosty si na dvě minuty posedí za držení Pavel Bumbál a za domácí Libor Hájek za podražení. Hraje se 4 proti 5.

05:11
    Pavel Bumbál zůstal chvíli ležet uprostřed kluziště. Rozhodčí hru přerušili a po vzájemné konzultaci následuje první vyloučení. Roman Dymáček (KOM) inkasuje dvě minuty za hru vysokou holí.

Tomáš Čekal

Branky a nahrávky: 13. Zohorna R. (Garčic), 26. Grunwald (Zohorna R.), 55. Dymáček (Boltvan, Koblížek)

HC Kometa Brno: Jekel – Kubeš, Vlček, Koch, Hájek, Marcello, Štancl, Švejda, Ondráček – Dymáček, Kusko (C), Koblížek – Zohorna R., Boltvan, Garčic – Kozel, Grünwald, Vaverka – Denk, Nohel.
    Berani Zlín: Haloda – Kobylík, Stuchlík, Velčovský, Helešic, Grygera, Procházka, Kužílek – Hlaváč, Gago, Pelánek, Bumbál, Zaremba, Pavlůšek, Dalajka (C), Vyoral, Stránský, Hladiš.

Rozhodčí: Přirkyl – Novotný, Šimčík.