Třinec – Olomouc 7:4 (kon.) | K. Vary – Chomutov 2:1 (kon.) | Sparta – HC Litvínov 6:1 (kon.)
Kometa Brno – Vsetín 6:1 (kon.) | Zlín – Havířov 3:2 (po s.n.) | HC Plzeň – HC Kladno 6:1 (kon.)
Pardubice – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.) | Přerov – Vítkovice 0:11 (kon.) | Liberec – Hr. Králové 3:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Motor ČB 0:4 (kon.) | Letňany – Slavia 2:3 (kon.) | Písek – Jihlava 2:3 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
3:2 (2:2, 0:0, 1:0)
Královští lvi Hradec Králové
Sobota 20.10.2012, 15:00Extraliga staršího dorostu

51:30
    Tresty jsou následující. Robin Škoda (LIB) dostává trest ve hře za faul na Matouše. Zároveň je na pět minut plus do konce utkání vyloučen Jan Skála (HKR), který po odpískání nešetrně dohrál právě Škodu. Pokračuje se v pěti na obou stranách, jelikož tresty se vyrušily.

39:57
    A není všemu konec. Šťáva (LIB) se ve středním pásmu srazil se soupeřem a je vyloučen za podražení. Hrát se bude čtyři na tři ve prospěch hostů.

39:47
    Druhá třetina má pořádně divoký konec. Hostující Drahoš Jebavý nejprve zajel do gólmana a následně dvakrát i do domácího Šíra. Rozhodčím jeho chování neuniklo a posílají ho rovnou do kabin. K osobnímu trestu do konce utkání patří také pětiminutový trest.

39:00
    Liberec dohraje třetinu v oslabení, tedy pokud hosté přesilovku nevyužijí. Potrestán je Mečíř (LIB) a to za hákování.

36:58
    Daniel Voženílek se v oslabení dostal do samostatného úniku. Ten se rozhodl vyřešit kličkou do bekhendu, avšak kotouč mu při manévru sjel z hole a z šance tak sešlo.

35:32
    Martin Matějček (HKR) znovu putuje na trestnou lavici. Tentokrát za vysokou hůl.

31:52
    Rozhodčí nakonec za zmíněnou situaci vylučuje, přestože jí původně nechal bez povšimnutí. Jiří Babec (LIB) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

30:27
    Herní šeď budou moci ukončit domácí, kteří si zahrají proti čtyřem. Za hákování si jde posedět Josef Wolf (HKR).

17:18
    S vyloučeními není konec. Michal Kupčík (LIB) vyhodil kotouč mimo mantinely a je vyloučen za zdržování hry. Samozřejmě se pokračuje v situaci 4 na 3, ta bude jen prodloužena o tento trest.

17:15
    Hosté si zahrají proti třem. Martin Šír (LIB) dohrál hostujícího beka podle sudího příliš tvrdě a jde si sednou za napadení.

16:16
    V oslabení se utrhl domácí Kalfiřt, dostal se sice až do zakončení, v něm ho ale vyrušil Martin Matějček (HKR) a jde na trestnou lavici za sekání.

15:45
    Dominik Lakatoš (LIB) si v rohu počínal až příliš důrazně a je poslán na trestnou lavici za napadení.

10:26
    Zdeněk Král (LIB) to ale s důrazem trochu přehnal. Při střetu zvedl ruce a jde si na dvě minuty posedět za faul loktem.

06:57
    Počet sil na ledě se nám na pár sekund vyrovná. Matouš Bělohorský (LIB) si před brankou Müllera počínal až příliš aktivně a je potrestán na dvě minuty za vysokou hůl.

05:16
    Další přesilovka pro domácí. Martin Matějček (HKR) bude pykat za krosček.

04:37
    Liberec má šanci na kontaktní branku. Za hákování totiž na trestnou lavici putuje Josef Wolf (HKR).

Martin Zíta

Branky a nahrávky: 6. Babec (Divila), 15. Heřmánek (Hrníčko), 56. Lakatoš (Gecko, Král) - 2. Pilař (Šeps), 4. Pilař (Šeps, Voříšek)

Bílí Tygři Liberec: Stezka (4. Hosnedl) - Babec, Šťáva, Kalfiřt, M. Šír, Hrníčko, F. Chlapík, Král, Gecko, Kupčík, Lakatoš, Škoda, Mečíř, Divila, Heřmánek, Račický, Bělohorský.
    Královští lvi Hradec Králové: Müller (15. Veselý) - Pumr, Skála, Šeda, Musil, Matouš, Tvrdík, Malinský, Drašnar, Bureš, Gančarčík, Matějček, Wolf, Voříšek, Voženílek, Šeps, Havránek, Jebavý, Pilař, Bezděk.

Rozhodčí: Orlický - Hanzlík, Ptáček.