Havířov – Prostějov 4:3 (po s.n.) | Frýdek-M. – Přerov 4:10 (kon.) | Opava – Vsetín 7:3 (kon.)
Karviná (Baník) – Nový Jičín 4:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Poruba 2011 2:5 (kon.) | Technika Brno – Pelhřimov 5:2 (kon.)
Břeclav – Chotěboř 9:1 (kon.) | Bílina – Sokolov 3:1 (kon.) | Milevsko – Řisuty 6:4 (kon.)
Jablonec n/N – Děčín 2:5 (kon.) | Kobra – Klatovy 5:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 4:5 (kon.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
2:5 (1:3, 0:1, 1:1)
HC Děčín
Sobota 27.10.2012, 18:00 • Zimní stadion, Jablonec • 2. liga skupina Západ

59:35
    Domácí Tondr (JAB) dostává dvě minuty za faul loktem. Hra 5 na 4.

57:06
    Začne domácí přesilovka. Hříbal (DĚČ) usedá na trestnou lavici na dvě minuty za podražení. Hra 5 na 4.

52:23
    Na trestnou lavici usedá Kadeřábek (JAB) za hrubost a Stezka (DĚČ) také za hrubost. Pokračuje hra 4 na 4.

52:13
    Je po domácí přesilovce. Na trestnou lavici odchází jablonecký Šulc (JAB) na dvě minuty za sekání. Hra 4 na 4.

51:39
    Hostující Hříbal (DĚČ) si odpyká dvě minuty za podražení. Hra 5 na 4.

49:00
    Na trestnou lavici usedá Šulc (JAB) za hrubost a taktéž Zika (DĚČ) za hrubost. Hra 5 na 4.

47:03
    Střelu domácích hokejistů zastavil beton Lavingera. Mezitím na trestnou lavici usedá domácí Bříška (JAB) na dvě minuty za krosček. Hra 5 na 4.

43:10
    Domácí Niko (JAB) usedá na dvě minuty za hrubost. Hra 4 na 3.

42:16
    Hned o chvíli později je ale po domácí přesile. Za domácí bude pykat Krátky (JAB) za krosček. Hra 4 na 4.

42:02
    Domácí si zahrají přesilovku. Na trestnou lavici usedá hostující Kopas (DĚČ) na dvě minuty za podražení. Hra 5 na 4.

36:07
    Domácí budou mít znovu početní výhodu. Na trestnou lavici usedá hostující Zika (DĚČ) na dvě minuty za vysokou hůl. Hra 5 na 4.

33:40
    Domácí budou mít k dispozici přesilovku. Hostující Baránek (DĚČ) si odsedí dvě minuty za podražení. Hra 4 na 3.

33:12
    Zároveň je vyloučen hostující Zika (DĚČ) na dvě minuty za sekání. Hra 4 na 4.

33:12
    Na trestnou lavici usedá Krátký (JAB) na dvě minuty za sekání.

28:15
    Domácí si zahrají v početní převaze. Na trestnou míří Zika (DĚČ) na dvě minuty za hákování. Hra 5 na 4.

27:00
    Na trestnou lavici usednou jak domácí hokejista tak i hostující hráč. Za hosty si dvě minuty za hrubost odsedí Molnár (DĚČ) a na druhé straně je vyloučen taktéž na dvě minuty vyloučen Šulc (JAB). Hra 5 na 5.

19:41
    Domácí si zahrají přesilovku. Na trestnou lavici usedá Novotný (DĚČ) na dvě minuty za držení. Hra 5 na 4.

07:16
    I hosté z Děčína si zahrají přesilovku. Na trestnou lavici odchází domácí Tondr (JAB) na dvě minuty za sekání. Hra 5 na 4.

04:33
    Vlci si zahrají první přesilovou hru. Na trestnou lavici usedá hostující Racek (DĚČ) na dvě minuty za vysokou hůl. Hra 5 na 4.

Jakub Martínek

Branky a nahrávky: 19. Bříška (Tondr , Kadeřábek), 41. Kedršt (Kadeřábek, Niko) - 5. Baránek (Novotný, Růžek), 14. Racek (Kaltenböck), 17. Vávra (Šetka, Racek), 28. Filipovský, 43. Baránek

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Hanousek (28. Nedvídek) - Petrmichl "C", Niko, Peřina, Kadeřábek, Zeman, Abraham, Šulc, Bříška, Tondr, Hloušek, Kedršt, Vašek, Mulač, Brokeš, Hájek, Krátký, Příkazský.
    HC Děčín: Lavinger (Štícha) - Hříbal, Stezka, Molnár, Novotný, Kaltenbock, Grin, Hošek, Oliverius, Zika, Filipovský "C", Růžek, Baránek, Vávra, Racek, Nikl, Řídel, Šetka, Kopas.

Rozhodčí: Batěk - Beránek, Ledinský