Zvolen – Banská Bystrica 4:2 (kon.) | Poprad – Trenčín 3:2 (kon.) | Košice – Nitra 1:2 (kon.)
Skalica – Martin 4:2 (kon.) | Piešťany – Žilina 3:0 (kon.)
HKM Zvolen
4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Neděle 28.10.2012, 16:30 • Zimný štadión Zvolen • Tipos Extraliga (SR)

Zápas je na konci, oba tímy ďakujú svojím fanúšikom, oba fanúšikovské tábory sa postarali o atmosféru na tomto zimnom štadióne. Hlavne zvolenský sektor žiaril, choreo domácich stálo za to !

Internetové online prenosy Vám priniesli aj prenos z tohto zápasu, prajeme Vám príjemný zvyšok víkendu ! (18:47:46)

60:00

59:59
    Zvolen dal gól!
    TOMÁŠ ŠKVARIDLO strieľa gól do prázdnej bránky, Zvolen vyhráva derby zápas aj zásluhou tohto hráča. Asistencia: Michal Chovan.

59:43
    Lunter pri pokuse o strelu posunul bránku HKm, hra je prerušená, opäť sa vhadzuje po ľavici brankára HKm.

59:37
    Grman strieľal od modrej čiary, neúspešne, Zvolen sa oslobodil po 20-tich sekundách.

59:08
    Vhadzuje sa po ľavici Šimka, Slipčenko je už na striedačke !

59:08
    Oddychový čas hostí.

59:02
    Hostia chybovali pri rozohrávke, v závere tretiny sú však už v útoku, Nemček dostáva puk na hokejku po prihrávke spoza bránky, strieľa bez prípravy, no puk letí popri pravej tyči a končí pri mantinely.

58:40
    Puk je pri bránke hostí, v rohu ľadovej plochy sa bojuje, Zvolečania sú stále v útočnej tretine.

58:06
    Škvaridlo vyhadzuje puk, Michal Chovan dokorčuloval jeho puk, následne spoza bránky dostáva puk na hokejku práve Chovan, ten však dlho čakal na strelu, Slipčenko vykryl priestor bránky ako len mohol a chytá !

57:36
    Zvolenčania vyhadzujú puk cez všetky čiary, neprerušuje sa, Brabenec so Zuzinom boli v úniku, ich šanca však bola premárnená, keďže už prvá výmena puku týchto dvoch hráčov bola neúspešná.

56:29
    Heizer iba nahadzuje, z toho pramení nepríjemná strela Nemčeka, ktorú Šimko kryje lapačkou.

56:10
    Kubka sa už chystal k strele, odstavil ho Výborný, keď dobre dokorčuloval puk.

55:22
    Puk je stále v obrannom pásme domácich, hostia kombinovali po obvode tretiny, následne však prišla chyba a strata puku.

54:34
    Styk strieľa na bránku, puk sa dostal iba k pravej tyčke bránky, tam ho Šimko prikrýva, prerušuje sa.

54:10
    Hostia už v plnom počte ohrozili domácu bránku, Kubka strieľal iba do betónov Mareka Šimka, puk bol následne vyrazený von z obrannej tretiny HKm.

53:21
    Ján Mucha strieľa tesne veďľa ľavej tyče, puk končí na ochrannej sieti, vhadzuje sa po pravici Slipčenka.

53:05
    Brabenec iba lacne, bez chcenia prihráva na Škvaridla, čo ho stálo puk, pretože hostia to využívajú na opätovné vyhodenie puku.

52:18
    Strela Petra Hraška bola nepresná, následne ešte puk spracoval rukou a poslal ho k bránke, to už ale využil obranca hostí a puk vyhodil.