Jekatěrinburg – Barys 4:5 (po pr.) | Čeljabinsk – Omsk 4:6 (kon.) | Magnitogorsk – Chanty-Mansijsk 1:2 (po pr.)
Ufa – Riga 7:3 (kon.) | Nižněkamsk – Spartak Moskva 2:1 (kon.) | Kazaň – Doněck 6:4 (kon.)
Čerepovec – Minsk 4:3 (po s.n.) | Petrohrad – Viťaz 4:3 (kon.) | HC Slovan – Jaroslavl 3:2 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
4:6 (1:1, 2:2, 1:3)
Avangard Omsk
Neděle 25.11.2012, 12:00 • Yunost Sport Palace • KHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (14:16:48)

Skončilo dnešní pěkné utkání, kterému nechybělo téměř nic. Sledovali jsme atraktivní hokej, který okořenilo celkem dest gólů! O vítězství Omsku se rozhodlo ve třetí třetině, kdy se nejprve sice ve 43: minutě domácí dostali opět do vedení, díky druhé brance Jana Bulise, ale i na tento gól dokázali hosté odpovědět ve 49. minutě brankou Kuparinena a aby toho nebylo málo, za další dvě minuty se prosadil Ljamin střelou od modré a Omsk šel do vedení. Na konečných 6:4 pro hosty upravil gólem do prázdné brány pár vteřin před koncem Sergej Kosticyn.

60:00

59:58
    Avangard právě vstřelil branku!

Až v posledních vteřinách odvolávají domácí gólmana, čehož využívá hostující SERGEJ KOSTICYN, který uniká domácím obráncům a dává rozhodující gól do prázdné brány! Asistence: bez asistence.

59:29
    Až nyní odvolávají domácí Fokina z brány, hraje se šest na čtyři!

59:20
    Chyba v domácí rozehrávce vrací hru před Fokina, to je ztráta cenných vteřin pro domácí.

59:05
    Až nyní se hosté osvobozují. Domácí vyčkávají s odvoláním gólmana.

58:30
    Domácí hrají zatím v pěti, Fokin stále v bráně.

58:18
    Vhazování před bránou hostů.

Oddechový čas pro domácí.

58:18
    A pozor, je tu vyloučení! Na dvě minuty odchází hostující Kurjanov za podražení! To je ještě dobrá šance pro domácí!

57:50
    Hosté se již nikam neženou, čekají na červené čáře, kde zachytávají protiútoky domácích.

57:20
    Do hry Čeljabinsku se vkrádá pomalu nervozita, přece jenom tolik času již do konce třetí třetiny nezbývá!

56:43
    Snahu Traktoru o přechod do třetiny Omsku přerušuje ofsajd.

56:06
    Petri Kontiola se nebál s pukem probít až před Rama, inkasoval při tom nepříjemnou "sekeru", ale Ramo puk chytá.

55:39
    Nakonec je z toho ofsajd, vhazování ve středním pásmu.

55:20
    Nahozený puk ale končí na hokejce Pěrvušina.

55:00
    Začíná poslední pětiminutovka, domácí se dostávají více do hry, hosté si koledují o vyrovnání.

54:15
    Čeljabinsk se konečně dostává na delší dobu před Rama, ale obrana Omsku dokáže blokovat přihrávky či případné střely. Nakonec se puk doslova doklouzá pod lapačku gólmana, vhazování ve třetině hostů.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 4. Bulis (Jakucenja), 29. Kuzněcov, 37. V. Bělov (Kontiola), 43. Bulis (Kuzněcov) - 15. Pěrežogin, 34. Záborský, 39. Kalinin (Piganovič), 49. Kuparinen (Volkov, Kalinin), 51. Ljamin (Kalinin, Ivanov), 60. S. Kosticyn

Traktor Čeljabinsk: Mezin (51. Fokin) - Rjabykin, Katičov, Panov, Popov Andrej, Glinkin - Quint, Šinin, Jakucenja, Bulis, Kuzněcov - Vasilčenko, Bělov V., Kontiola, Čistov, Kosticyn A. - Razin, Nestěrov, Karpov, Dugin, Ničuškin
    Avangard Omsk: Ramo (Reizvikh) - Nikitin, Bělov A., Záborský, Pěrežogin, Popov Alexander - Ljamin, Pujacs, Frolov, Kosticyn S., Sjomin D. - Piganovič, Pivcakin, Ivanov, Kalinin, Kurjanov - Valentěnko, Kalašnikov, Volkov, Kuparinen, Pěrvušin

Rozhodčí: Zacharov, Dejev - Sysujev, Parjonov