Jekatěrinburg – Barys 4:5 (po pr.) | Čeljabinsk – Omsk 4:6 (kon.) | Magnitogorsk – Chanty-Mansijsk 1:2 (po pr.)
Ufa – Riga 7:3 (kon.) | Nižněkamsk – Spartak Moskva 2:1 (kon.) | Kazaň – Doněck 6:4 (kon.)
Čerepovec – Minsk 4:3 (po s.n.) | Petrohrad – Viťaz 4:3 (kon.) | HC Slovan – Jaroslavl 3:2 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
4:6 (1:1, 2:2, 1:3)
Avangard Omsk
Neděle 25.11.2012, 12:00 • Yunost Sport Palace • KHL

58:18
    A pozor, je tu vyloučení! Na dvě minuty odchází hostující Kurjanov za podražení! To je ještě dobrá šance pro domácí!

42:19
    Prvním vyloučeným hráčem ve třetí třetině je hráč Omsku, Valentěnko.

35:14
    A pozor, hosté budou hrát pouze ve třech, na trestnou lavici A. Bělov za podražení!

34:13
    Hosté jdou do oslabení, na trestnou lavici za hákování putuje Anton Kurjanov.

32:24
    Vhazování před Mezinem, ale vzápětí faul hostujícího Sergeje Kosticyna za bránou domácích, rozhodčí vylučují ale na obou stranách. Na trestnou lavici jde i Jan Bulis.

29:36
    Pěrežogin faulován v obranné třetině domácích, na trestnou lavici odchází Petri Kontiola.

16:18
    Dalším vyloučeným hráčem je kapitán Omsku, Alexander Frolov.

04:48
    Volkov je prvním vyloučeným hráčem utkání, hosté budou hrát v oslabení.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 4. Bulis (Jakucenja), 29. Kuzněcov, 37. V. Bělov (Kontiola), 43. Bulis (Kuzněcov) - 15. Pěrežogin, 34. Záborský, 39. Kalinin (Piganovič), 49. Kuparinen (Volkov, Kalinin), 51. Ljamin (Kalinin, Ivanov), 60. S. Kosticyn

Traktor Čeljabinsk: Mezin (51. Fokin) - Rjabykin, Katičov, Panov, Popov Andrej, Glinkin - Quint, Šinin, Jakucenja, Bulis, Kuzněcov - Vasilčenko, Bělov V., Kontiola, Čistov, Kosticyn A. - Razin, Nestěrov, Karpov, Dugin, Ničuškin
    Avangard Omsk: Ramo (Reizvikh) - Nikitin, Bělov A., Záborský, Pěrežogin, Popov Alexander - Ljamin, Pujacs, Frolov, Kosticyn S., Sjomin D. - Piganovič, Pivcakin, Ivanov, Kalinin, Kurjanov - Valentěnko, Kalašnikov, Volkov, Kuparinen, Pěrvušin

Rozhodčí: Zacharov, Dejev - Sysujev, Parjonov