Jekatěrinburg – Barys 4:5 (po pr.) | Čeljabinsk – Omsk 4:6 (kon.) | Magnitogorsk – Chanty-Mansijsk 1:2 (po pr.)
Ufa – Riga 7:3 (kon.) | Nižněkamsk – Spartak Moskva 2:1 (kon.) | Kazaň – Doněck 6:4 (kon.)
Čerepovec – Minsk 4:3 (po s.n.) | Petrohrad – Viťaz 4:3 (kon.) | HC Slovan – Jaroslavl 3:2 (kon.)
Ak Bars Kazaň
6:4 (2:1, 3:1, 1:2)
HC Donbass Doněck
Neděle 25.11.2012, 14:00KHL

Tak dnešní strhující podívaná je u konce a domácí nakonec dle očekávání dovedli toto utkání do vítězného konce. Třetí třetina byla velmi vyostřená, ale nakonec skončilo utkání relativně v poklidu. To je pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (16:23:25)

60:00

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

57:40
    Pokud měli hosté ještě nějak zázračně zkusit zdramatizovat vývoj dnešního utkání, tak jim to definitivně zhatilo zbytečné vyloučení Kiiskinena, díky jemuž budou dohrávat třetinu ve čtyřech.

55:36
    Tuomas Kiiskinen dostává trest 5 minut + do konce utkání.

55:09
    Doněck právě vstřelil branku!
    Hosté znovu snižují zásluhou TUOMASE KIISKINENA. Asistence: Alexej Ponikarovskij, Ruslan Fedotěnko.

53:18
    Kazaň vstřelila branku!
    ALEXEJ MOROZOV hasí veškeré zbylé naděje Doněcku na srovnání skóre, když svou trefou zvyšuje náskok Kazaně na rozdíl tří branek. Asistence: Danis Zaripov.

52:42
    Na ledě se přiostřilo a v této třetině vidíme spoustu tvrdých soubojů a vyloučení.

51:49

50:51
    Další dvojité vyloučení. Vyloučenými jsou tentokráte na domácí straně Denis Golubjov a za hosty dostává menší trest Oskars Bartulis.

49:49
    Niko Kapanen dostává 2 minuty za nedovolenou hru vysokou holí.

49:25
    Potyčka před Barulinovo brankou, ale již budeme pokračovat ve hře.

47:56
    Obě mužstva hrají v plném počtu.

47:05
    Barulin teď zachraňoval domácí celek od inkasování kontaktního gólu.

45:56
    Dvojité vyloučení. Za domácí dostává menší trest Ilja Nikulin za hrubost a za hosty bude potrestán Jani Tuppurainen za sekání.

44:30
    Oddechový čas pro domácí.

44:30
    Hosté snižují na rozdíl dvou branek díky trefě SERGEJE PĚREŤJAGINA. Asistence: Ruslan Fedotěnko, Sergej Varlamov.

43:34
    Konstantin Kornějev dostává 2 minuty za hákování.

43:23
    Hosté teď vyvíjejí tlak na Kazaň.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 4. Zaripov (Kapanen), 18. Jemelin (Pessonen), 24. Obuchov (Immonen), 31. Morozov (Zaripov, Kapanen), 36. Petrov, 54. Morozov (Zaripov) - 7. Nedorost (Wilson), 40. Nedorost (Dadonov, Kiiskinen), 45. Pěreťjagin (Fedotěnko, Varlamov), 56. Kiiskinen (Ponikarovskij, Fedotěnko)

Ak Bars Kazaň: Barulin (Garipov) - Nikulin, Konrnějev, Zaripov, Kapanen, Morozov - Panin, Medvěděv, Darzinš, Abdullin, Petrov - Jarullin, Jemelin, Pesonen, Immonen, Obuchov - Tokranov, Chomitskij, Sokolov, Golubjov, Lukojanov
    HC Donbass Doněck: Laco (Berezin) - Peretjagin, Babčuk, Wilson, Podhradský, Kolář, Bartulis, Silnickij, Těresčenko - Ponikarovskij, Fedotěnko, Varlamov - Dadonov, Kiiskinen, Nedorost - Tuppurainen, Wirtanen, Pettersson - Kočetkov, Běluchin, Matoušek. Trenér: Július Šupler.

Rozhodčí: Anisimov, Bulanov - Birin, Medvěděv