Chabarovsk – Lev 2:3 (kon.) | Novokuzněck – HC Slovan 3:2 (kon.) | Novosibirsk – CSKA Moskva 2:3 (po s.n.)
N.Novgorod – Ufa 1:3 (kon.) | Jaroslavl – Nižněkamsk 3:1 (kon.) | Mytišči – Kazaň 2:3 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Salavat Julajev Ufa
Neděle 02.12.2012, 14:00 • Torpedo Arena (5600) • KHL

Pro dnešek vše, díky za pozornost a zítra u dalšího zápasu KHL se budu těšit na počtenou. (16:19:50)

Střely na bránu celkem: 29:23.

Je dobojováno, Ufa díky zlepšeném výkonu ve třetí třetině bere tři body a poráží svého soupeře. O rozhodující branky se postaraly Gluchov s Mirnovem. Pochválit je třeba také Rolinka, který ve druhé třetině vyrovnával. Ač hráli domáci poměrně často v početní výhodě, více jak jednu branku za výborně chytajícího Tarkkiho nedopravili.

60:00

59:48
    Už se blíží konec, domácí to nestihnou.

59:00
    Tak nakonec to byla pouze hra vysokou holí, vhazování ve středním pásmu.

58:46
    Je hotovo, sudí Bělov signalizuje trest.

58:36
    Po buly vypálil kotouč do bezpečí Zubarev, otázkou je, jestli to neměl řešit jinak. Je z toho icing.

58:25
    Kotouč v hledišti po odrazu o tvrzené sklo, vhazovat se bude před Tarkkim.

58:13
    Hra se kouskuje, což vyhovuje logicky Ufě.

58:06
    Už mohlo být definitivně hotovo, Saprykin však z půlky hřiště trefuje tyč prázdné brány domácích.

58:00
    Koval zůstává na střídačce, Novgorod to zkusí v šesti.

58:00
    Oddechový čas pro domácí.

58:00
    Ohlášeny dvě minuty do konce třetí třetiny a vypadá to, že i zápasu.

57:37
    Navíc je usazena ve své útočné třetině.

57:10
    Salavat takticky drží kotouč a zbytečně se ho nezbavuje.

56:30
    Finský brankář výrazně přispěl k tomu, že jeho tým neinkasoval a tři minuty před koncem je stále hodně blízko třem bodům.

56:18

56:15
    Velký tlak Torpeda likviduje skvělý Tarkki, který teď výrazně podržel svůj tým.

Roman Zajíček

Branky a nahrávky: 23. Ellison (Vasiljev, Hietanen) - 26. Rolinek (Aťušov), 46. Gluchov (Musatov, Saprykin), 48. Mirnov (Koltsov, Kajgorodov)

Torpedo Nižnij Novgorod: Koval (Maslakov) - Hietanen, Maleňkich, Varlamov, Bykov, Vasiljev, Ťjuljapkin - Potapov M., Makarov, Thörnberg - Varnakov, Ellison, Ščaslivij - Zajnulin, Černov, Gorbunov - Potapov A., Galužin, Valujskij. Trenér: Kari Jalonen.
    Salavat Julajev Ufa: Tarkki (Vasilevskij) - Proškin, Aťušov, Zubarev, Koltsov, Blaťák, Gurkin - Čistov, Rolinek, Zinovjev - Kajgorodov, Pilhström, Mirnov - Trubačov, Paršin, Filatov - Gluchov, Jemelin, Saprykin, Musatov. Trenér: Vener Safin.

Rozhodčí: Bělov, Cjiplakov - Zacharenko, Menšich.