Chabarovsk – Lev 2:3 (kon.) | Novokuzněck – HC Slovan 3:2 (kon.) | Novosibirsk – CSKA Moskva 2:3 (po s.n.)
N.Novgorod – Ufa 1:3 (kon.) | Jaroslavl – Nižněkamsk 3:1 (kon.) | Mytišči – Kazaň 2:3 (kon.)
po s.n.
HC Sibir Novosibirsk
2:3 (0:2, 1:0, 1:0)
CSKA Moskva
Neděle 02.12.2012, 11:00 • Sibir Sports Complex, Novosibirsk • KHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek dne a u dalších online přenosů na počtenou! (13:34:24)

STATISTIKY DNEŠNÍHO ZÁPASU:

Střely: 37:24
    Trestné minuty: 4:14
    Vyhraná vhazování: 23:34
    Přesilovky: 1/2 - 0/2

Branky a nahrávky: 36. Kopejkin (Nikulin, Kulda), 60. Kudroč (Lehterä) - 4. Žarkov (Davis, Grabovskij), 20. Persson (Zubov), 65. Radulov. Rozhodčí: Gusev, Kadyrov - Parfjonov, Sysujev. Diváci: 7500.

Dnešní krásné klání mezi Novosibirskem a CSKA Moskva skončilo vítězstvím hostů 3:2 po samostatných nájezdech. CSKA se dostalo do vedení již ve 4. minutě, když se prosadil Žarkov, v poslední minutě první třetině navíc zvýšil náskok Niklas Persson. V druhé periodě snížil na rozdíl jediné branky Kopejkin a 47 vteřin před závěrečnou sirénou se prosadil slovenský zadák Kristián Kudroč a poslal zápas do prodloužení, ve kterém se nic závažného nestalo a následovali tak samostatné nájezdy. V nich nejdříve uspěl domácí Enlund, v druhé sérii ale vyrovnal Širokov a poté rozhodl Alexander Radulov o zisku dvou bodů pro svůj celek.

65:00
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Hosté dokázali obrátit vývoj skóre v nájezdech! Ten rozhodující proměnil ALEXANDER RADULOV!

A nedal.

Jori Lehterä musí dát.

I Radulov použil střelu mezi betony a posílá svůj tým do vedení!

Za CSKA samozřejmě Alexander Radulov.

Podobně jako Dacjuk ale svou kličku přetáhl až za brankovou čáru tak, že nemohl vystřelit.