Vsetín – Poruba 2011 6:4 (kon.) | Hr. Králové – V.Popovice 5:4 (kon.) | SHK Hodonín – Přerov 6:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
6:4 (2:1, 3:2, 1:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Neděle 02.12.2012, 10:30 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • Liga juniorů

60:00
    Konec zápasu. (12:58:17)

59:34
    Seifert má puk a bude se vhazovat ještě před jeho brankou.

58:49
    Vsetín vstřelil branku!
    Myslím, že je rozhodnuto. Do prázdné brány nejspíš pečetí skóre utkání MARTIN ŠTRBÍK. Asistence: Lukáš Gromus, Dominik Tobola.

58:37
    Hosté to zkouší bez brankáře!

58:37
    Oddechový čas pro hosty.

58:37
    Kohn nyní vystartoval z brány pro puk, který směřoval k hrazení a tygřím skokem po něm nechal přerušit hru.

57:58
    Hosté jsou v pěti, ve stejné chvíli přikryl puk na vhazování Seifert.

57:11
    Štrbík pálil z mezikruží jen do připraveného Seiferta a hosté vyhazují.

56:50
    Valentík nepřesně rozehrál a píská se icing Vsetína. Vhazuje se před Kohnem.

55:58
    Radim Vrána (POR) dostává dvě minuty za hrubost a plány na vyrovnání zápasu se Porubě komplikují.

55:18
    Závar před brankou Kohna řeší sudí zapískáním, protože ztratil puk z dohledu.

54:52
    Rána Gromuse pouze do lapačky připraveného Seiferta.

54:40
    Hosté nepřesně rozehráli a píská se zakázané uvolnění, vhazování před Seifertem.

54:10
    Kameníčková rána šla těsně vedle branky Kohna.

52:49
    René Kajaba bleskově nabruslil před Seiferta, kde první oklamal obránce hostů, poté i brankáře, ale při zakončení bekhendem branku Poruby trestuhodně přestřelil.

51:42
    Domácí v ofsajdu. Hosté mají posledních několik minut na to, aby z výsledkem něco udělali, stejně tak domácí, další brankou by si mohli trochu pojistit vedení.

50:31
    Po bekhendové střele Kofroně úřadovala lapačka domácího brankáře, vhazuje se po jeho levici.

49:24
    Hosté přečkali oslabení bez úhony a jsou v pěti.

48:25
    Žák nahazoval puk před Seiferta někomu na teč, ale to se z domácích nikomu nepodařilo a hostující brankář s pukem v náruči nechal přerušit hru.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 4. Valentík (Štrbík), 19. Gromus (Koutník), 27. Kajaba (Štrbík, Báchor), 27. Uchin (Tobola, Baroš), 31. Štrbík (Kajaba, Báchor), 59. Štrbík (Gromus, Tobola) - 2. Mihal, 22. Maček (Dusík), 32. Kofroň (Maček, Kameníček), 43. Kaleta (Cháňa, Kysučan)

VHK ROBE Vsetín: Kohn – Báchor, Valentík, Vašíček, Koutský, Hradil, Žák, Žabčík – Štrbík, Daněk, Kajaba – Baroš, Tobola Uchin – Ondra, Gromus, Koutník.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Seifert – Dusík, Černín, Vrána, Jasiok, Cháňa, Baca – Maček, Kameníček, Kofroň – Piják, Mihal, Rosypka – Kaleta, Brnčal, Kysučan.

Rozhodčí: Kubičík – Hanzlík, Štěpán