HC Sparta Praha Sledge – SHK Mustangové 0:1 (kon.) | Č.Budějovice – Zlín sledge 1:8 (kon.) | Karlovy Vary – SOHO Olomouc 13:1 (kon.)
HC Sparta Praha Sledge
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
SHK Mustangové AUTO IN
Neděle 02.12.2012, 11:15 • Zimní stadion Neratovice. • Česká para hokejová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:15.

HC Sparta Praha (sledge): Vápenka – Němec, Zapletal – Zikmund , Žižka, Chadraba, Raul. , Krupička. J Trenér : Žižka Karel

SHK Pardubice: Boček - P. Kubeš, Kvoch, V. Buhr, Štěpják, Michalec, J. Kubeš, Horníček, Hýbner, Motyčka, Kolek, R. Buhr

Rozhodčí: Kuranda.

Obě mužstva nastupují už na led za malou chvíli začne zápas.

Na úvodní buly Krupička J. proti Kubešovi.

00:01

0:27
    V první šanci byly hosté po Kubešově zavezení puku do pásma nahrával Michalecovi a ten z pravého kruhu minul.

1:00
    Hosté mají první přesilovku vyloučen byl Raul na dvě minuty za napadení.

2:06
    Hosté z Parbudic sice tlačí Spartu do svého pásma ale zatím v přesilovce nevystřelili.

3:00

3:30
    Domácí obrana zatím pracuje spolehlivě a podle pokynů.

4:00
    Nepříjemná střela Krupičky J., která brankářovi těsně před bránou skočila.

5:12
    Domácí obránce Martin Němec teď předvedl ostrý ale čistý hit odnesl to Michalec.

6:02
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou.

6:40
    Zapletalovu střelu stihl včas zblokovat jeden z beků Pardubic.

7:23
    Hosté mají problémy se dostat do pásma.

8:19
    Hra přerušena pr přihrávku rukou.

8:29
    Znovu hra přerušena buly ve středním pásmu. Přerušen pro zásah střídačky hostů.

9:10
    Offside Pardubic. Pardubice stále mají problém se dostat do útočné třetiny.

10:03
    Velká příležitost hostů, P. Kubeš přihrál puk mezikruhy Hýbnerovi a naštěstí pro domácí puk mu sklouznul z hole.

11:25
    Zákrok na hranici pravidel předvedl Němec když podle mého soudku nedovoleně atakoval Motyčku ale rozhodčí nechává hru pokračovat.

11:57
    Icing hostů.

12:11
    Skvělý zákrok Vápenky. Dva na jednoho ujeli Motyčka s Kubešem P. a první jmenovaný to vzal na sebe a Vápenka podržel domácí celek.

12:47
    Teď zase akce na druhé straně Raul zavezl puk do pásma po mantinelu zajel až za bránu tam přihrával před Krupičkovi J. ale Boček zase teď podržel akcie Pardubic.

14:15
    Velmi štiplavá střela Kubeše P. ale lapačka Vápenky byla také na místě.

15:00

Skončila nám první třetina tohoto utkání. Viděli jsme velmi pěknou podívanou ale zatím jí bohužel chybí jen branky, snad se nějaký teď dočkáme. Jenom připomínám, že dnes se může rozhodnout z jakého místa Sparta a Pardubice postoupí do Play-Off. Druhá třetina začne zhruba v 11:50.

15:01

15:14
    První přerušení hry ve druhé třetině. Zásah Pardubické střídačky.

15:51
    Sporný zákrok na Pardubické straně Buhr R. si vyšlápnul loktem na Zapletala , ale hra pokračuje.

16:20
    Pěkná střela Krupičky J. Boček musel zasahovat.

17:02
    Zapletal teď vystřelil z prostoru červené a modré čáry a Boček měl spoustu starostí se střelou Sparťanského beka.

17:22

17:54
    Teď Kubeš P. byl trochu sobec hosté jeli tři na jednoho ale Kubeš P. to chtěl vzít na sebe obrana Sparty se o něj postarala, poté zpoza brány přihrával Michalcovi a ten nechal vyniknout obranu Sparty. Následně icing domácích.

18:18
    Sparta následně předvedla dva icingy za sebou.

19:00
    Štěpják krásně hledal ne druhé straně Motyčku ale ten optimálně netrefil.

20:55
    Nepříjemná střela Raula přes obránce Kubeše. P. Boček musel zasahovat a puk mu vypadnul z lapačky. Škoda že nikdo nebyl před bránou Sparty na dorážku.

21:40
    Icing Sparty.

21:51
    Pardubice začínají přidávat na obrátkách na Vápenku se valí jedna střela za druhou.

22:30
    Teď Vápenka během této chvilky si připsal šest zákroků a díky němu je stav stále stejný jako na začátku utkání tedy 0:0.

23:46
    Sparťané se dostali do úzkých teď sami několikrát nedokázali dostat puk z vlastního obranného pásma. Naštěstí pro Spartu to dopadlo bez ujmy.

23:49

24:47
    Střela Kvocha od modré zblokována Martinem Němcem. Následně Vápenka přikryl kotouč.

25:07
    Buly v obranné třetině Pardubic po zásahu Sparťanské střídačky.

26:02
    Offside hostů.

26:18
    Střela Buhra R. končí ve Vápenkovo náručí.

26:50
    Střela Kolka z prostoru před branou končí znovu a zase u Vápenky.

27:30

28:10
    Chadraba vybojoval puk ve středním pásmu přenechal Krupičkovi J. ale tomu bohužel střela nesedla podle jeho představ.

28:54
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Zapletal neodehrál včas puk ve středním pásmu k puku se dostal Kubeš. P. ten našel volného MOTYČKU ve středu hřiště a ten ranou pod víko překonává Vápenku. Asistence Kubeš P.

29:30
    Třetina už se jen dohrává a Pardubice si kontrolují hru s časem.

30:00

Druhá třetin nabídla spoustu šancí více jich měli, ale hosté z Pardubic. Ve druhé třetině padnul jeden gól bohužel do sítě Sparty stav po dvou třetinách je 0:1. Třetí třetina začne zhruba ve 12:25.

Obě mužstva jsou připraveny k začátku třetí třetiny.

30:01

30:06
    První přerušení třetiny jako ve druhé zásah Sparťanské střídačky.

30:51
    Hra se převážně odehrává ve středním pásmu.

31:15
    Mohlo být vyrovnáno Raul nahrával na druhý kruh Chadrabovi ten bohužel trefil jen tyč a od tyče šel kotouč zpět do hry.

32:10
    Hra přerušena pro zásah Sparťanské střídačky. Buly v obranném pásmu.

33:00
    Raul sebral kotouč ve středním pásmu, dostal se do útočného tam si udělal,kličku ale bohužel netrefil bránu.

34:01
    Icing domácích.

34:45
    Ve hře je teď spoustu nepřesností.

35:47

36:27
    Buly v obranném pásmu Sparty po zásahu domácí střídačky do hry.

37:35
    Sparta se dobře brání a Pardubice zase nepouštějí domácí k puku.

38:10
    Kubeš P. zajel do gólmana trochu nevybíravě.Ale rozhodčí nevylučuje.

38:28
    Kubeš P. sroloval na mantinel Krupičku J. a po delším přerušení hry se domácí hráč zvedá. Hra pokračuje v plném počtu na obou stranách.

39:09
    Raulovo nahození na bránu opět nadělalo problémy hostujícímu brankářovi. Bohužel pro Spartu jen nadělalo.

40:05
    Domácí cítí že musí přidat Sparta v tuto chvíli vrhá všechno do útoku.

40:35

31:16
    Spartě se krátí čas Pardubice v tuto chvíli mají více puk na hokejkách.

42:34
    Domácí tlačí Pardubice ale zatím bohužel bez střeleckého výsledku.

42:34
    Oddechový čas pro domácí.

42:40
    Sparťané sice vyhráli buly ale střela šla vedle následně hostující brankář uklidnil a přikryl kotouč,

43:12

43:27
    Znovu icing hostů.

43:30
    Po buly střílel Němec bohužel mimo.

44:00
    A je nejspíš rozhodnuto na dvě minuty si odchází sednout Raul za téčko.

44:24

44:24
    Sparta bez brankáře.

44:54
    Buly ve středním pásmu po vyhození kotouče mimo hřiště. Je nejspíš konec bodových nadějí v tomto. zápase.

45:00

Viděli jsme pěkné sledgehokejové utkání se šťastným koncem pro hosty. Pardubice si tedy odvážejí cenné vítězství z Neratovic 0:1 a připisují si tři body do tabulky. Zase někdy při dalším sledgehokejovém utkání Sparty. Nashledanou. (12:58:40)