Wigan – Arsenal 0:1 (kon.) | Manchester City – Reading 1:0 (kon.) | Newcastle – Queens Park 1:0 (kon.)
Southampton – Sunderland 0:1 (kon.) | Tottenham – Stoke 0:0 (kon.) | West Brom – Norwich 2:1 (kon.)
West Ham – Everton 1:2 (kon.) | Liverpool – Fulham 4:0 (kon.)
Southampton FC
0:1 (0:1)
Sunderland AFC
Sobota 22.12.2012, 16:00 • St. Marry's Stadium, Southampton • Anglická Premier League

Skočil zápas mezi sedmnáctým Southamptonem a šestnáctým Sunderlandem vítězstvím "Černých koček" těsným rozdílem 0:1. O jedinou branku utkání se postaral na konci prvního poločasu útočník Fletcher. Ve druhém poločase měli územní převahu domácí hráči, ale nepodařil se jim obranný val soupeře rozebrat tak, aby dosáhli vyrovnávající branky. Hráči Sunderlandu vítězstvím odskočili svým pronásledovatelům z dolní části tabulky a budou mít více klidu se připravit na další zápas, který je čeká již ve středu. (18:04:11)

90+3
    Ani z této standardní situace nezapršelo.

90+2
    Southampton bude mít příležitost další standardní situace v podobě rohového kopu

90
    Rozhodčí Webb nastaví ve druhém poločase čtyři minuty.

89
    Třetí střídání Sunderlandu. Sessegnona nahradil Vaughan.

88
    Lambert dostal přihrávku do pokutového území a snažil se přejít přes Gardnera, to se mu nepodařilo, vybojoval aspoň rohový kop pro svůj tým.

86
    Do Prado se snažil na pravé straně prosadit přes hostujícího obránce , ale do kliček se zamotal tak, že s míčem opustil hrací plochu.

83
    Hráči Southamptonu se ženou za vyrovnáním, ovšem zatím hostující obrana pracuje spolehlivě.