Gent – Charleroi 1:2 (kon.) | Beerschot – Mechelen 0:2 (kon.) | Leuven – Lierse 2:2 (kon.)
Mons – Waregem 1:1 (kon.) | Cercle Bruggy – Waasland-Beveren 2:2 (kon.)
KFCO Beerschot Wilrijk
0:2 (0:1)
YR KV Mechelen
Sobota 22.12.2012, 20:00 • Olympisch Stadion, Antverpy. • Belgická Jupiler Pro League

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera a krásné prožití svátků vánočních. Příště napočtenou. (22:05:54)

Dnes nevyhrál lepší, ale šťastnější tým. Domácí v podstatě po celý druhý poločas útočili a byli velmi blízko k vyrovnání, dokonce i poté, co šel dvacet minut před koncem předčasně pod sprchy po druhé žluté kartě Öztürk, avšak hosté měli dnes na své straně hodně velké štěstí. Po nevyužité obrovské šanci soupeře vstřelili druhý gól a rozhodli tak o své výhře, ačkoliv by dnešnímu utkání rozhodně víc slušela remíza.

90+3
    Ještě hosté zahrozili, ale poprvé výtečně zasáhl Sijnen, podruhé tečoval míč do zámezí jeden z domácích hráčů.

90+2
    Hosté vybojoval vhazování u branky soupeře a můžou tak v klidu šetřit čas.

90+1
    Brillant chtěl odcentrovat před branku, ale míč zapadl přesně do náruče Pacovskiho.

90
    Tři minuty se budou nastavovat.

88
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Cordaro, přichází Junker.

87
    Dayan vzápětí dorazil vyražený míč za záda Pacovskiho a snížil, avšak branka není kvůli ofsajdu uznána. Zcela oprávněně.

86
    Mechelen právě vstřelil branku!
    To se ale nedá říct o domácích, kterým se smůla vyloženě lepí na paty. Nejen, že zde platí pořekadlo nedáš - dostaneš, hosté udeřili z protiútoku, ale navíc i tento inkasovaný gól byl hodně nešťastný. Destorme hezky obehrál obránce a po zemi pálil ke vzdálenější tyči, míč šel sice mimo, ale před prázdnou brankou se o bláto zastavil, následně jej doběhl nejrychleji ABDUL YAKUNI IDDI a poslal jej za brankovou čáru.

85
    Znovu mohlo být srovnáno, v obrovské šanci se ocitl, tuším, že to byl Malul, který zakončoval hlavičkou, ale trefil Pacovskiho do levé nohy, od které se balón odrazil pryč do bezpečné vzdálenosti. Velké štěstí znovu stojí při týmu hostů.

84
    Hned se hostující hráč dostal do zakončení hlavou, ale tomuto pokusu scházela větší přesnost. Míč se mezi tři tyče nevešel.

83
    Vzápětí přichází druhé střídání hostí. Pedersen přenechává své místo Van Hoevelenovi.

82
    Poslední změna na straně Beerschotu. Laerenberh střídá Oja.

80
    Až po osmdesáti minutách, čtyřech žlutých kartách a jedné červené na domácí straně přichází žlutý trest i v druhém celku. De Petter má tu čest být prvním dnešním hříšníkem na straně Mechelenu.

79
    Pacovski teď trochu zaváhal po malé domů s rozehrávkou, naštěstí pro hosty ale míč odpálil v poslední možné chvíli do bezpečí.

78
    Yakuni Iddi se dostal k odraženému balónu, ale pálil jen do hráče před sebou.

76
    Opět se žlutí, těžko říct, co domácí hráči hlavnímu rozhodčímu udělali. Tentokrát se držitelem žluté karty stává obránce Bravo.