Real Betis – Mallorca 1:2 (kon.) | Valladolid – Barcelona 1:3 (kon.) | Osasuna – Granada 1:2 (kon.)
Malaga – Real Madrid 3:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Zaragoza 0:2 (kon.)
Real Valladolid
1:3 (0:1)
FC Barcelona
Sobota 22.12.2012, 18:00 • Estadio Municipal José Zorrilla, Valladolid • Španělská LaLiga

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek sobotního dne. (19:51:40)

A je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nakonec vyhrála Barcelona, která porazila Valladolid 3:1.

V prvním poločase se domácí dobře bránili a hosté se nemohl prosadit. To se povedlo chvíli před přestávkou Xavimu, který si počkal na přihrávku a poslal Barcelonu do vedení.

Ve druhém poločase na hřišti dominovali Katalánci. Druhou branku Barcelony přidal hvězdný Lionel Messi. Na konci utkání ještě snížil domácí Guerra, ale v posledních vteřinách zápasů vstřelil třetí branku Katalánců Javi Guerra.

90+3
    Barcelona právě vstřelila branku!

Tak ještě jsme se dočkali jedné branky. Ihned po příchodu na hřiště si vzal CRISTIAN TELLO míč, prodral se mezi dvěma domácími zadáky a technickou střelou překonal Hernándeze!

90+3
    Už je to jasné. Barcelona vybojuje další tři body!

90+3
    Hosté naposledy střídají. Dohrál Pedro a přišel Tello.

90+2
    Ale důležitý souboj vyhrál Piqué. Domácí ale rozjíždějí další akci.

90+2
    Domácí vybojovali přímý volný kop na polovině Barcelony.

90+1
    Katalánci drží míč na polovině Valladolidu.

90
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty.

90
    Hraje se poslední minuta základní hrací doby.

89
    Real Valladolid právě vstřelil branku!

A domácí se přeci jen dočkali a konec zápasu bude ještě zajímavý! Na centr z pravé strany si naběhl JAVI GUERRA, jeho hlavičku ještě Valdés vyrazil, jenže na dorážku už byl krátký!

88
    Domácí se ještě snaží něco vymyslet, ale hosté nic nevypouští a chtějí dohrát bez inkasovaného gólu.