Gent – Charleroi 1:2 (kon.) | Beerschot – Mechelen 0:2 (kon.) | Leuven – Lierse 2:2 (kon.)
Mons – Waregem 1:1 (kon.) | Cercle Bruggy – Waasland-Beveren 2:2 (kon.)
KAA Gent
1:2 (0:1)
Sporting Charleroi
Sobota 22.12.2012, 20:00 • Jules Ottenstadion (Gentbrugge) • Belgická Jupiler Pro League

Gent už vyrovnat nedokázal, s Charleroi tak prohrál 1:2. Za domácí skóroval v 71. minutě Mboyo, za Sporting se prosadil Aoulad s Boppem. (21:56:48)

90+3
    Gent bude kopat rohový kop. Do vápna soupeře běží i gólman Padt!

90
    Sudí Lambrechts nastavil zápas o čtyři minuty.

89
    Nahayo (GNT) uviděl od sudího žlutou kartu.

89
    Do vápna Charlerio letěl centr, který ale brankář Mandanda vyboxoval.

87
    Gent se snaží o vyrovnání, ale obrana Charleroi je dost přehuštěná.

84
    Utkání sleduje na stadionu v Gentu 10 185 diváků.

80
    Gent střídá. Van der Bruggena nahradil Kola.

78
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    Střídající VIKTOR BOPP vrátil Charleroi vedení. Hostům vyšlo přečíslení do gentské obrany a německý fotbalista tak poslal z vápna míč přesně k tyči.

76
    Gent zůstává aktivní a tlačí se dopředu. Lze očekávat, že domácí budou chtít strhnout vedení na svou stranu.

71
    Gent právě vstřelil branku!
    A přece jen se Gent dočkal! Míč po rohovém kopu se dostal k PETIT-PELÉ MBOYOVI, který střelou z bezprostřední blízkosti překonal Mandandu.

71
    Gent bude kopat rohový kop. Charleroi se soustředí na obranu.

67
    Gent sice stupňuje svůj nápor a hraje s míčem, příliš šancí se ale netvoří.

63
    Escoe (CHL) dostal žlutou kartu.

62
    Gent drží míč a snaží se něco vymyslet. Hosté naopak vycházejí více z obrany.

58
    Mohammed Messoudi (GNT), který vystřídal o poločase Remacla, dostal od sudího žlutou kartu.

54
    Gent získává čím dál větší převahu a snaží se o vyrovnání.

Martin Pešout

Branky: 71. Mboyo - 9. Aoulad, 78. Bopp

Karty:   58. Messoudi (GNT), 89. Nahayo (GNT) - 63. Escoe (CHL)

KAA Gent: Padt - Melli, Maréval, Nahayo, Rafinha, Brüls, N´Diaye, Soumahoro, Van der Bruggen (80. Kola), Remacle (46. Messoudi), Mboyo.
    Sporting Charleroi: Mandanda - N´Ganga, Ohayon, Javi Martos, Satli, Kaya, Miličevič, Kudemor, Diandy, Escoe (68. Escoe), Aoulad.

Rozhodčí: Lambrechts - Vromans, Castel.

Diváci: 10 185