Lille – Montpellier 4:1 (kon.) | Ajaccio – Rennes 2:4 (kon.) | Lorient – Remeš 2:2 (kon.)
Bordeaux – Troyes 0:0 (kon.) | Lyon – Nice 3:0 (kon.) | Bastia – Nancy 4:2 (kon.)
Lille OSC
4:1 (2:0)
Montpellier HSC
Sobota 22.12.2012, 17:00 • Grand Stade Lille Métropole • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (18:55:38)

Pojistkou na vítězství pak byla branka Mendese, který v 74. minutě zvýšil na 4:0. I když se hostům ještě podařilo snížit, zásluhou branky v 83. minutě Camary, nic to již nezměnilo na tom, že dnes si tři body právem zaslouží tým Lille OSC.

Montpellier však srazila třetí branka, která se podařila Lille vsítit v 62. minutě zásluhou Rouxe, který tak zaznamenal druhou branku v utkání.

Po prvním poločase, který domácí vyhráli 2:0, se zdálo, že do druhého poločasu vtrhl zcela jiný tým, než ten, který musel dvakrát inkasovat od domácího týmu.

Skončilo dnešní utkání, v němž zcela dominoval domácí tým. Lille smetl Montpellier po výborném výkonu 4:1 a českého fanouška může těšit, že od 75. minuty u toho byl i český reprezentant, David Rozehnal.

90+3
    Další nepřesný nákop hostů, míč mají v posledních vteřinách na svých kopačkách domácí fotbalisté.

90+2
    Souleymane Camara skončil své útočné snažení na výborném obranném zákroku Davida Rozehnala na hranici šestnáctky Lille.

90+1
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta dnešního utkání. V hledišti víří červenobílé šály, občas se mihne i maska Santa Clause, fanoušci jsou nadmíru spokojení.

88
    Digne nyní nepřesně centruje z levé strany, přímo na kopačky obránce soupeře. Montpellier se však vzápětí zbavuje míče nepřesným nákopem.

87
    A znovu Mendes, potáhl míč po levé straně, na polovině hostů zasekl a přenesl hru na druhou stranu, sympatická hra Mendese.

86
    Hosté se spoléhají na dlouhé míče, které však nedělají obraně Lille sebemenší problémy.

85
    Míč ny polovině hřiště, utkání se již pouze dohrává.

83
    Montpellier právě vstřelil branku!

Zaváhání Lucase Digne, který se nedohodl s gólmanem Elanou, trestá první brankou hostů SOULEYMANE CAMARA. To byl velký kisk obránce a gólmana Lille. Oba si nyní vyříkávají své zaváhání.

82
    Míč po střele Mendese v náruči Joudrena, který bude vykopávat. Mendes vnesl svěží vítr do hry domácího týmu.