Heerenveen – Arnhem 2:1 (kon.) | Heracles – Zwolle 1:1 (kon.) | Den Haag – Nijmegen 2:0 (kon.)
Breda – Eindhoven 1:6 (kon.)
HFC ADO Den Haag
2:0 (1:0)
NEC Nijmegen
Sobota 22.12.2012, 19:45 • Kyocera Stadion • Nizozemská Eredivisie

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (21:39:30)

Vítězství ADO Den Haagu dnes zajistil dvěma brankami Jens Toornstra, který se trefil ve 33. i v 87. minutě a právem je tak vyhlášen mužem zápasu.

Dnešní utkání, které domácí vyhráli 2:0, právě skončilo. Ač se museli hosté obejít o celou dobu druhého poločasu bez vyloučeného Conboye, mohli až do závěrečných minut, kdy padla vítězná branka, pomýšlet reálně na body. Šance si na to dokázali vytvořit, leč, dnes jim scházelo i trochu štěstí a více přesnosti v zakončení.

90+1
    Utkání se již pouze dohrává, o vítězi je již rozhodnuto.

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby, rozhodčí nastaví dvě minuty.

89
    A střelec dnešního utkání, domácí Jens Toornstra, který dnes vstřelil oba domácí góly, odchází za bouřlivých ovací ze hřiště a na poslední minuty ho nahradí Kevin Visser.

88
    A za zmíněný faul, který předcházel druhému gólu domácích, dostává Van Eijden žlutou kartu.

87
    Den Haag právě vstřelil branku!

Je zde možná pojistka vítězství Den Haagu, hosté jsou zklamáni, neboť se domnívali, že rozhodčí odpískají tvrdý faul na domácího hráče, nicméně sudí ponechal váhodu, Aaron Meijers pronikl s míčem do pokutového území, místo střely ještě přihrál na pravou stranu JENSU TOORNSTROVI, který se střelou z voleje nemýlil.

86
    Melvin Platje se dostává do zakončení na pravé straně hranice vápna domácích, ale posílá míč vysoko nad.

85
    Začíná poslední pětiminutovka řádné hrací doby, o vítězi utkání není zatím ani zdaleka rozhodnuto, branka může padnout klidně na obou stranách.

83
    Rychlý brejk tři na tři končí pro domácí nezdarem, Toornstra posílá z pravé strany přihrávku pouze na nohy bráního protihráče.

82
    Domácí tým střídá, ze hřiště odchází Rydell Poepon, místo něho přichází Stanley Elbers.

81
    Ryan Koolwijk posílá nadýchaný centr z pravé strany do šestnáctky domácích, tam si ale nejlépe naskakuje jeden z bránících hráčů, i tato standartní situace zůstane bez využití.

81
    Na druhé straně se faul již píská, opět to jsou hosté, kdo bude mít výhodu standartky.

80
    Rychlý protiútok domácích končí možná faulem Willa na Mike van Duinena v pokutovém území Nijmegenu, ale píšťalka sudího zůstala "němá", hraje se dál.

80
    Ale Coutinho vyboxovává ven z pokutového území.

79
    Vzápětí další rohový kop, zahrávat budou hosté. Míč si staví Søren Rieks.

78
    Míč z kopačky Koolwijka letí těsně nad domácí bránu, hosté ani tuto standartku nevyužili.