Inter – Janov 1:1 (kon.) | Atalanta BC – Udinese 1:1 (kon.) | Bologna – Parma 1:2 (kon.)
Palermo – Fiorentina 0:3 (kon.) | Sampdoria – Lazio 0:1 (kon.) | Siena – Neapol 0:2 (kon.)
Turín – Chievo 2:0 (kon.) | AS Řím – AC Milán 4:2 (kon.)
UC Sampdoria
0:1 (0:1)
S. S. Lazio
Sobota 22.12.2012, 15:00 • Luigi Ferraris (Janov) • Italská Serie A

Poločasový výsledek 0:1 se ani po dalších 45 minutách neměnil, Lazio si tak po pěkném výkonu odváží cenné tři body ze hřiště Sampdorie. Já se s Vámi tímto loučím a přeji pěkný zbytek dne! (16:53:22)

90+2
    Lazio naposled střídá, hru opouští Miroslav Klose, nahrazuje ho Sergio Floccari.

90
    Rozhodčí Nicola Rizzoli se rozhodl nastavit 5 minut.

89
    Hostující Konko zkusil vystřelit za vápnem domácího týmu, jeho pokus byl však zblokován obránci.

87
    Lazio střídá, odejde Stefano Mauri, místo něj se na hřiště podívá Michael Ciani.

84
    Sampdoria se nyní snaží ještě zvýšit svojí útočnou snahu, má zhruba 10 minut na vstřelení srovnávací branky.

82
    Lazio střídá, odejde Hernanes, nahradí jej Luis Cavanda.

80
    Domácí Pedro Obiang dostal žlutou kartu.

79
    Hra po přerušení pokračuje.

78
    Hra je přerušena, ošetřován je Miroslav Klose

78
    Hostující Cristian Ledesma zkusil střelu ze střední vzdálenosti, bránu Sampdorie však neohrozil.

76
    Hostující Alvaro Gonzalez uviděl žlutou kartu.

73
    Domácí Nicola Pozzi se dostal ke střele, ta jen těsně minule levou tyč brány Lazia.

71
    Lazio se nyní pokouší dostat míč do pokutového území domácích. Centry ale končí jen u brankáře Romera nebo na kopačkách obránců.

68
    Sampdoria naposled střídá, odchází Mauro Icardi, místo něj se na hřiště podívá Nicola Pozzi.