Lower Austria Stars
0:9 (0:1, 0:2, 0:6)
HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 05.01.2013, 18:35Erste Bank Young Stars League

Šestigólová poslední třetina nakonec upravila skóre do jednoznačné podoby. Znojemští získávají očekávané dva body a upevňují si svou pozici na druhém místě skupiny A Erste Bank Young Stars League. Příjemný večer. (20:53:49)

Orli právě vstřelili branku!
    S góly se doslova roztrhl pytel a domácí musí zkousnout další debakl. FRANTIŠEK NAHODIL střílí svůj druhý gól v zápase. Asistence: Aleš Pelikán a Lukáš Odehnal.

54:59
    Pouhých 15 vteřin dělilo tento zásah od předchozího. Trefuje se také JAN MÜLLER. Asistence: Milan Kastner.

54:44
    Za další minutu je tu další branka. MICHAEL SCHEJBAL upravuje na 7:0. Asistence: Radovan Holub.

53:51
    Šestý zásah Znojma přidává LUKÁŠ NOVÁČEK. Asistence: Marek Špaček a Michal Telesz.

46:25
    Za 36 vteřin je tu další radost českého týmu. Prosazuje se MICHAL TELESZ. Asistence: Marek Špaček a Lukáš Nováček.

45:49
    O čtvrtý gól Znojma se postaral RADOVAN HOLUB. Asistence: Aleš Pelikán a František Nahodil.

40:01

Další třetina začne přibližně ve 20:06. Po dvou třetinách už je skóre ze znojemského pohledu pohodlnější. Jednogólový náskok navýšili Lukáš Nováček a Aleš Pelikán.

40:00

37:15
    Necelé tři minuty před koncem druhé části střílí třetí gól Znojma ALEŠ PELIKÁN. Asistence: Radovan Holub a Jan Hobza.

31:23
    Orli jsou kompletní.

29:23
    Přesilovka domácích. Hobza (ZNO) vyloučen za nedovolené bránění.

27:08
    Oba týmy v plném počtu.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 8. Nahodil (Schejbal, Michalica), 23. Nováček (Špaček, Telesz), 38. Pelikán (Holub, Hobza), 46. Holub (Pelikán, Nahodil), 47. Telesz (Špaček, Nováček), 54. Nováček (Špaček, Telesz), 55. Schejbal (Holub), 55. Müller (Kastner), 56. Nahodil (Pelikán, Odehnal)

Lower Austria Stars: Bauer (Knecht) – Alena, Sztatecsny, Leitner, Matzka, Gleß – Ma. Kastner, Pöschmann, Ruiz – Ladanyi, Wallner, Irhuesogie – Brunner, Bernhardt, Miskovez.
    HC LERAM Orli Znojmo: Novotný (Helešic) – Michalica, Hobza, Theimer, Tichý, Koňařík, Odehnal, Bukáček – Schejbal, Nahodil, Pelikán – Müller, Mi. Kastner, Fusek – Špaček, Nováček, Telesz – Holub, Vald.