HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 05.01.2013, 18:35Erste Bank Young Stars League

55:55
    Orli právě vstřelili branku!
    S góly se doslova roztrhl pytel a domácí musí zkousnout další debakl. FRANTIŠEK NAHODIL střílí svůj druhý gól v zápase. Asistence: Aleš Pelikán a Lukáš Odehnal.

54:59
    Pouhých 15 vteřin dělilo tento zásah od předchozího. Trefuje se také JAN MÜLLER. Asistence: Milan Kastner.

54:44
    Za další minutu je tu další branka. MICHAEL SCHEJBAL upravuje na 7:0. Asistence: Radovan Holub.

53:51
    Šestý zásah Znojma přidává LUKÁŠ NOVÁČEK. Asistence: Marek Špaček a Michal Telesz.

46:25
    Za 36 vteřin je tu další radost českého týmu. Prosazuje se MICHAL TELESZ. Asistence: Marek Špaček a Lukáš Nováček.

45:49
    O čtvrtý gól Znojma se postaral RADOVAN HOLUB. Asistence: Aleš Pelikán a František Nahodil.

37:15
    Necelé tři minuty před koncem druhé části střílí třetí gól Znojma ALEŠ PELIKÁN. Asistence: Radovan Holub a Jan Hobza.

22:58
    Znojmo využívá přesilovou hru zásluhou LUKÁŠE NOVÁČKA a vede o dva góly. Asistence: Marek Špaček a Michal Telesz.

07:58
    Co nevyšlo v přesilovce, dosáhlo Znojmo při hře pět na pět. Prosazuje se FRANTIŠEK NAHODIL. Asistence: Michael Schejbal a Tomáš Michalica.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 8. Nahodil (Schejbal, Michalica), 23. Nováček (Špaček, Telesz), 38. Pelikán (Holub, Hobza), 46. Holub (Pelikán, Nahodil), 47. Telesz (Špaček, Nováček), 54. Nováček (Špaček, Telesz), 55. Schejbal (Holub), 55. Müller (Kastner), 56. Nahodil (Pelikán, Odehnal)

Lower Austria Stars: Bauer (Knecht) – Alena, Sztatecsny, Leitner, Matzka, Gleß – Ma. Kastner, Pöschmann, Ruiz – Ladanyi, Wallner, Irhuesogie – Brunner, Bernhardt, Miskovez.
    HC LERAM Orli Znojmo: Novotný (Helešic) – Michalica, Hobza, Theimer, Tichý, Koňařík, Odehnal, Bukáček – Schejbal, Nahodil, Pelikán – Müller, Mi. Kastner, Fusek – Špaček, Nováček, Telesz – Holub, Vald.