HC Litvínov – Zlín 4:2 (kon.) | HC Plzeň – Motor ČB 6:4 (kon.) | HC Kladno – Vítkovice 4:3 (po pr.)
Liberec – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Letňany – Vsetín 6:5 (kon.) | Chomutov – Třinec 1:2 (kon.)
Hr. Králové – Přerov 5:0 (kon.) | Jihlava – Havířov 7:3 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 1:2 (po s.n.)
Sparta – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Pardubice – Olomouc 1:3 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
HC ZUBR Přerov
Pátek 11.01.2013, 17:45Extraliga staršího dorostu

Jednoznačný výsledek, jednoznačný zápas. Přerov měl naděje uspět jen ve druhé třetině, kdy mu soupeř svými chybami připravil pár drobných možností, ale hradecká útočná síla stejně asi nemohla vést k jinému výsledku. Tři body tak zůstávají v Hradci Králové, kam zítra dorazí Olomouc. Přerovští hokejisté se naopak představí v Pardubicích. Ode mě je to pro dnešek vše, příjemný zbytek večera! (20:03:37)

60:00

59:49
    I Přerov se mohl zapsat do gólových statistik, ale Daniel Pecha trefil jen tyčku!

59:14
    Hradec právě vstřelil branku!
    V poslední minutě přichází páté razítko na zaslouženou výhru domácích. Po přihrávce z pravé strany ještě Malinský nezakončil, ale když byl Grigárek mimo pozici, DAVID GANČARČÍK už dopravil puk do prázdné brány - 5:0. Asistence: Marek Malinský.

58:49
    Voženílek už byl na ledě dlouho, proto nakonec nezískal puk a Grigárek ho sebral jako první.

58:09
    Kdyby se Daniel Voženílek obtočil kolem přerovské klece, pravděpodobně by to skončilo pátým gólem. Forvard domácích ale rozhozeného postavení Grigárka nevyužil.

57:18
    To přerovské snahy jsou stále marné.

55:59
    Povedená akce domácího týmu znamená druhé využití přesilové hry v zápase. Velký kus akce odvedl Drahoš Jebavý, který vjel do pásma a pak nádhernou zadovkou mezi nohama přenechal puk RADKU PILAŘOVI. Hradecký kapitán udělal pár temp a pak poslal z pravé strany kotouč ke druhé tyčce - 4:0. Asistence: Drahoš Jebavý.

55:35
    Po nepřesné ráně od modré čáry dostali Moravané kotouč zase do bezpečí.

54:58
    Hosté se brání znovu bez problémů. Třetí třetina oko diváka jednoznačně netěší.

54:29
    A je tu ještě jeden nedovolený zákrok mladíků z Přerova. David Rybka - 2 minuty za hákování.

53:48
    Hradecký bek Jan Skála se dostával do zajímavé pozice, ale hokejka natažená na ledě jeho střelu zblokovala nad.

52:13
    Přerovský forčeking nyní brání domácím v dalších útočných snahách. Veselý však zůstává bez práce.

51:53
    Fantastický zákrok v podání Jakuba Grigárka! Proti dělovce Nicolase Bureše zasáhl lapačkou a i když se pak kotouč nejspíš snášel za jeho záda, ještě jednou nad sebou švihl a puk vyškrábl! To byla nádhera.

50:59
    Voženílek nebezpečně pálil na pravou tyčku, ale Grigárek puk udržel pod svým betonem!

50:28
    Zmatky v hradecké obraně zastavuje František Veselý, který puk raději přikryl.

49:59
    I druhý přerovský hokejista je zpět na ledě. Schválně, jak dlouho si počkáme, než ho bude následovat někdo další.

49:19
    Josef Wolf byl sice před Grigárkem tak neústupný, že to hostům pořádně hrozilo, ale posléze mu rozhodčí odpískali postavení v brankovišti.

48:56
    Prudký pas z obranného pásma nenašel svého adresáta, domácím je tak odpískáno zakázané uvolnění.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 3. Pilař (Jebavý), 17. Voženílek (Jebavý), 30. Skála (Havránek), 56. Pilař (Jebavý), 60. Gančarčík (Malinský)

Královští lvi Hradec Králové: Veselý (Červený) – Skála, Novotný, Souček, Voříšek, Havránek, Bureš – Musil, Matouš, Malinský, Gančarčík, Wolf, Voženílek, Šeps, Jebavý, Drašnar, Miškář, Pilař "C". Trenér: Petr Luštinec.
    HC ZUBR Přerov: Grigárek (Málek) – Slavík, Kundrátek, Maršálek, Hurta, Duda, Červínek – Gremlica, Kubal, Pecha, Siegel, Müller, Václavíček, Karola "C", Rybka, Nohál, Padalík, Němec. Trenér: Lubomír Václavíček.

Rozhodčí: M. Honza – Novák, Holeček.