Třinec – K. Vary 3:2 (kon.) | Motor ČB – Litvínov 3:1 (kon.) | Chomutov – Pardubice 4:3 (kon.)
Zlín – Vítkovice 5:3 (kon.) | Plzeň – Slavia 2:4 (kon.) | Sparta – Liberec 8:1 (kon.)
Piráti Chomutov
4:3 (1:0, 2:2, 1:1)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 18.01.2013, 17:30 • ZS Chomutov • Tipsport extraliga

59:00
    Hosté bruslí bez brankáře! Hraje se 5 na 5.

57:45
    Hosté hráli v šesti, na trestnou lavici usedá na 2 minuty Lukáš Radil (PCE).

52:24
    Mrázek od modré trefuje boční konstrukci Koutského klece!

52:-4
    Hruška v ohni před bránou hostů těsně míjí bránu!

51:33
    Piráti právě vstřelili branku!
    Martin Šagát perfektně vystihl nouzovou rozehrávku hostů a nabil mezi kruhy ŠTĚPÁNU HŘEBEJKOVI, který propálil Koutského mezi betony. Asistence: Šagát.

48:46
    Hosté si chvíli zahrají ve třech. Jiří Vašíček (PCE) - 2 minuty za úmyslné posunutí branky.

48:23
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Už při přesilovce domácích vybojoval JAN SEMORÁD kotouč na modré, vystartoval na Kostúra a nemýlil se. Srovnává ve vlastním oslabení! Bez asistence.

46:51
    Po tvrdém střetu u mantinelu zůstal na ledě ležet Martin Šagát. Vyloučen je Tomáš Zohorna (PCE) - 2 minuty za hákování.

45:57
    Potrestána hráčská lavice (CHO) - 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

40:05
    David Hruška (CHO) - 2 minuty za hákování.

39:00
    Hosté ve velkém tlaku, Kostúr s velkými obtížemi odolává.

36:30
    Hosté se prosazují. Po zmatcích v domácí obraně se kotouč dostal k LUKÁŠI ENDÁLOVI, který objel Kostúra a zakončil do prázdné brány. Asistence: Radoslav Tybor, Václav Kočí.

33:41
    Hosté měli kotouč na holích mohli vyhodit, jenže kotouč na modré zachytil Jan Rutta a poslal ho do mezikruží ŠTĚPÁNU HŘEBEJKOVI, který se krásnou kličkou uvolnil a vystřelil Koutskému pod lapačku. Asistence: Rutta.

31:39
    Hostující hráčská lavice potrestána dvěma minutami za příliš mnoho hráčů na ledě.

25:28
    Tomáš Zohorna na modré čáře vybojoval kotouč a perfektně přihrál do jízdy RADOSLAVU TYBOROVI, který bekhendovým blafákem vyškolil Kostúra. Asistence: Zohorna, Benák.

21:20
    Za hostující bránou dlouho bojoval Štěpán Hřebejk, nakonec se se situace vymotal a poslal kotouč do brankoviště, kde ho se značným štěstím MILAN KRAFT doplácnul za brankovou čáru. Asistence: Hřebejk

16:38
    Karel Hromas (CHO) - 2 minuty za nedovolené bránění.

13:22
    Macháček vystřelil od modré čáry a před Koutským se snažil tečovat Důras, ale kotouč se odrazil k DAVIDU HRUŠKOVI, který z mezikruží prostřelil Koutského. Asistence: Macháček.

12:39
    Tomáš Zohorna (PCE) - 2 minuty za hákování.

06:39
    Opět to byl Chomutovský Hřebejk, kdo způsobil poprask před bránou hostů. Ve zmatku se opakovaně snažil dorazit kotouč, ale ten se do brány nevešel.

06:13
    Robert Kousal (PCE) - 2 minuty za držení hole.

Kryštof Kousal

Branky a nahrávky: 14. Hruška (Macháček), 22. Kraft (Hřebejk), 34. Hřebejk (Rutta), 52. Hřebejk (Šagát) - 26. Tybor (Zohorna, Benák), 37. Endál (Tybor, Kočí), 49. Semorád

Piráti Chomutov: Kostúr - Palin, Macháček, Rutta, Pulpán, Lučka, Mrázek, Bratejs - Hruška, Zálešák, Důras - Šagát, Kraft, Hřebejk - Lušňák, Sikora, Hromas - Račuk, Kůs, Treille - Jíra.
    HC Dynamo Pardubice: Koutský - Benák, Píša, Vašíček, Gawryletz, Kočí, Zdráhal, Drtina, Mocek – Bartek, Nosek, Somík - Buchtele, Kousal, Radil - Cetkovský, Zohorna, Tybor - Semorád, Drtina, Endál.

Rozhodčí: Fraňo, Turčan - Bádal, Ondráček