Nitra – Žilina 5:2 (kon.) | Martin – Banská Bystrica 1:3 (kon.) | Skalica – Trenčín 1:4 (kon.)
Košice – Piešťany 3:2 (po s.n.) | Zvolen – Poprad 4:2 (kon.)
HKM Zvolen
4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
HK Poprad
sk Pátek 18.01.2013, 18:00Tipos Extraliga (SR)

Zvolenčania nakoniec nepripustili vyrovnanie v tomto zápase, napriek zníženiu slávia v týchto chvíľach víťazstvo a tri body teda ostávajú doma.

Zo zvolenského zimného štadióna sa s Vami lúčime a prajeme Vám pekný zvyšok dňa ! (20:07:48)

60:00

59:18
    Zvolen dal gól!
    Zvolen v závere posiela puk do prázdnej bránky, PETER ZUZIN zakončuje na 2-krát a je rozhodnuté. Asistencie: Andrej Podkonický, Martin Výborný.

58:52
    Poprad dal gól!
    Zvolen znovu inkasuje a dráma je na svete DÁVID BUC zakončuje sám pred Šimkom popod lapačku domáceho brankára. Asistencie: Peter Klouda, Lukáš Hvila.

58:40
    Hostia hrajú powerplay !

58:30
    Novajovský, Mucha - Lukáš Jurík, Chovan na ľade za domácich, zatiaľ sa držia v presilovej hre obstojne.

58:12
    Oddychový čas hostí.

58:12
    Podkonický smeruje na trestnú lavicu - trest znie vrazenie na mantinel a nasleduje presilová hra hostí !

57:38
    Zvolen si naďalej hrá svoju hru a zbiera sekundy v súbojoch pri mantinele.

57:03
    LUKÁŠ HVILA nakoniec strieľa čestný gól za svoj tím, pri prechode do pásma nemal problém prejsť až pred domácu bránku. Šimka si potiahnutím puku doprava položil na ľad a zakončoval do prázdnej bránky. Asistencia: Roman Tomas.

56:14
    Hostia v plnom počte.

55:41
    Zvolen už rozložený v útočnej tretine, Chovan však triafa iba svojho spoluhráča Škvaridla.

55:05
    Hostia sa znovu oslobodzujú, dokonca sa snažia o útok v oslabení.

54:48
    Brejčák si obkorčuloval bránku Šimka a zakončuje pri snahe o strelu medzi betóny iba do výstroje brankára HKm.

54:14
    Lukáš Jurík padá po súboji s Balánom - ten smeruje na trestnú lavicu - trest znie napadnutie od chrbtu. Balán inkasuje trest 2+10 minút osobný trest - jeho dvojminútový trest si odsedí Paločko.

53:48
    Zvolenčania sa budú snažiť už iba dohrávať stretnutie, Popradu neostáva nič iné, iba riskovať a vychádzať do protiútoku.

52:54
    MARTIN ĎALOGA si konečne vydýchol. V dnešnom zápase mal viacero šancí, až v tretej tretine dokázal využiť svoju aktivitu a skórovať. Po nahodení na bránku z rohu ľadovej plochy z hokejky Milana Juríka sa k dorážke dostáva práve Martin Ďaloga a strieľa popod vyrážačku Westlunda. Asistencia: Milan Jurík.

52:35
    Tomasova strela končí na vyrážačke Šimka ! Asi najväčšia šanca hostí ostáva nevyužitá.

52:10
    Muchove nahodenie nekončí úspešne, hostia pri puku, kombináciami vo vlastnom obrannom pásme nerobia problémy domácim hráčom.