Technika Brno – Pelhřimov 3:0 (kon.) | Břeclav – Chotěboř 10:0 (kon.) | Milevsko – Řisuty 2:6 (kon.)
Přerov – Havířov 2:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 1:8 (kon.) | Opava – Prostějov 8:6 (kon.)
Karviná (Baník) – Frýdek-M. 3:2 (po pr.) | Bílina – Sokolov 3:6 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 5:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 2:1 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 3:6 (kon.) | Kobra – Klatovy 3:1 (kon.)

58:37
    Puk zavezl do útočného pásma Landa, přenechal ho Scherzlovi a jeho střelu Pipek na poslední chvíli vyrazil.

55:26
    Střelu Klímy dobře vyráží Schwamberger.

54:14
    Řisuty právě vstřelily branku!
    Krásná akce hostujícího celku končí brankou. Landa zavezl puk do pásma, přenechal ho Hudíčkovi a ten našel u levé tyče zcela osamoceného MATĚJE KOSA, který zakončil do poloodkryté branky. Asistence: Tomáš Hudíček, Tomáš Landa.

53:42
    Hostující Pavel dostává osobní 10-ti minutový trest.

53:42
    Záleský zakončil ze samostatného úniku těsně vedle.

53:30
    Střelu Procházky Schwamberger vyráží.

53:17
    Zmatky domácích v obraně ukončuje až vyhození na zakázané uvolnění.

50:27
    Hokejovou parádu předvedl hostující LADISLAV VLČEK. Ve vlastním pásmu si vzal puk, obehrál milevského Cifreunda, udělal blafák bezmocnému Pipkovi a zakončil do prázdné branky. Assitence: Martin Kašák.

50:26

48:26
    Dvouminutový trest za podražení dostává hostující Krpata.

47:12
    Přečíslení 2 na 1 nedokázali využít milevští, protože se skvěle dokázal vrátit Landa.

44:17
    Dokonale rozebrali hosté milevskou obranu. Chytrou přihrávku Hudíčka využil blafákem a střelou do prázdné branky TOMÁŠ LANDA. Asistence: Tomáš Hudíček, Petr Fiala.

43:11
    Hosté se znovu dostávají do vedení. Za domácí brankou vybojoval kotouč Hlusička, nahrál na modrou a střela ROMANA ČERMÁKA končí k překvapení všech až v brance. Asistence: Michal Hlusička, Ladislav Vlček.

42:40
    Střelu Fořta vyráží Schwamberger za branku.

41:47
    Milevsko právě vstřelilo branku!
    Zasloužené vyrovnání domácích. Sklepnutý puk si zpracoval před modrou JOSEF URBANEC a rychlou střelou švihem nedal Schwambergerovi nejmenší šanci. Asistence: Pavel Procházka

40:42
    2 minuty za podražení dostává řisutský Čermák.

40:01

Skončila druhá třetina vítězstvím hostujícího celku 2:0. O branky se postarali ve 21. minutě Tomáš Landa a o minutu později Ondřej Krpata. Poté byli domácí o něco lepším týmem a vypracovali si velké šance, které ovšem nedokázali proměnit. Třetí třetina začně cca v 18:30.

Petr Kofroň

Branky a nahrávky: 4. Hamerle (Urbanec), 42. Urbanec (Procházka) - 21. Landa (Hudíček), 22. Krpata (Záleský), 44. Čermák (Hlusička, Vlček), 45. Landa (Hudíček, Fiala), 51. Vlček (Kašák), 55. Kos (Hudíček, Landa)

HC Milevsko 1934: Pipek (Knap)– Procházka, Srdínko, Štych, Hlinka, Klíma, Cifreund, Čunát- Urbanec, Nikodém, Hamerle- Fořt, Sýbek, Kořánek- Król, Sumerauer, Paule
    HC Řisuty: Schwamberger (Štěpánek)- Kašák, Fiala, Slánský, Čermák, Sedláček, Babický- Hudíček, Kos, Landa- Scherzl, Hlusička, Vlček- Záleský, Krpata, Pavel

Rozhodčí: Talpa- Dančišin, Matějíček