Mladá Boleslav – Letňany 3:1 (kon.) | Olomouc – Sparta 2:10 (kon.) | Havlíčkův Brod – HC Litvínov 0:5 (kon.)
Třinec – Jihlava 5:2 (kon.) | Přerov – Slavia 0:4 (kon.) | Zlín – Hr. Králové 5:6 (po s.n.)
Kometa Brno – K. Vary 3:2 (po s.n.) | Motor ČB – HC Kladno 2:4 (kon.) | Písek – Chomutov 3:4 (po pr.)
Vítkovice – Liberec 5:0 (kon.) | Havířov – HC Plzeň 3:4 (kon.)
IHC Králové Písek
3:4 (2:1, 1:0, 0:2 - 0:1)
Piráti Chomutov
Sobota 19.01.2013, 13:00 • ZS Písek • Extraliga staršího dorostu

Z píseckého zimního stadionu přeji příjemný zbytek soboty a celého víkendu. Na shledanou u dalšího on-line přenosu. (15:14:04)

Zajímavé utkání je za námi. Písečtí byli bezmála dvě třetiny lepším týmem, ale nakonec si z tohoto duelu odnášejí jen jeden bod. Po vítězném gólu hostů mohou Jihočeši cítit oprávněou hořkost nad porážkou.

62:51
    Piráti právě vstřelili branku!
    A je rozhodnuto! ALEŠ MACHÁČEK se rozjel kolem levého mantinelu a k neštěstí domácích mu s odstraněním obránce pomohl čárový rozhodčí, který stál v cestě píseckému bekovi. Útočník Chomutova pak nikým nerušen zavěsil nad Pechkovo rameno. Bez asistence.

61:30
    Wágner trefil tyč!

60:10
    Pechek si připsje první zákrok v prodloužení.

60:01

Základní hrací doba vítěze nepřinesla. V Písku uvidíme prodoužení, které začne za pár minut.

60:00

58:40
    Macháček nebezpečně střílel, Pechek zasáhl svými chrániči.

58:30
    Probíhá tuhý boj o střední pásmo.

58:01
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:38

56:58
    Písek je zastaven v útočném snažení. Je pískán ofsajd.

56:01
    Hanus trefi od modr tyč! Halou to jen zašumělo!

55:38
    Cestr (CHM) - 2 minuty za nedovolenné bránění.

55:00
    Pechkovu pozornost testoval hostující Macháček. Domácí gólman byl připraven.

54:21
    K vidění je velmi nervózní část utkání. Ani jedno z mužstev nechce udělat rozhodující chybu.

52:40

Petr Eliáš

Branky a nahrávky: 5. Volf L. (Schwamberger), 9. Schwamberger (Hanus), 31. Dudák (Březina) - 3. Veselý (Vlastník, Bednář), 44. Veselý (Šmíd), 44. Strunz, 63. Macháček

IHC Králové Písek: Pechek (Petřík) - Schwamberger, Suchan, Dudák, Volf J., Hájek, Rod, Březina, Hřebíček (C), Červinský, Duchoň, Vlk, Sýbek, Šuhaj, Volf L., Holub, Koutenský, Marcilis, Točík, Hanus
    Piráti Chomutov: Lukeš (Staněk) - Meliško, Lidák, Macháček, Bednář (C), Pastyřík, Kašpar, Pokorný, Šmíd, Dimitrov, Rindoš, Cestr, Vlastník, Veselý, Toman, Wágner, Strunz