Mladá Boleslav – Letňany 3:1 (kon.) | Olomouc – Sparta 2:10 (kon.) | Havlíčkův Brod – HC Litvínov 0:5 (kon.)
Třinec – Jihlava 5:2 (kon.) | Přerov – Slavia 0:4 (kon.) | Zlín – Hr. Králové 5:6 (po s.n.)
Kometa Brno – K. Vary 3:2 (po s.n.) | Motor ČB – HC Kladno 2:4 (kon.) | Písek – Chomutov 3:4 (po pr.)
Vítkovice – Liberec 5:0 (kon.) | Havířov – HC Plzeň 3:4 (kon.)
AZ Havířov
3:4 (2:0, 0:1, 1:3)
HC Plzeň 1929
Sobota 19.01.2013, 13:00 • K&K Pneu aréna • Extraliga staršího dorostu

Tímto se s vámi loučí David Motloch a u dalších on-line přenosů na počtenou. (15:14:41)

Dobře rozehraný zápas Havířov do úspěšného konce nedotáhl, přestože dvě třetiny hrál velice dobře. Ve třetí třetině potvrdili Plzenští svou roli favorita a třemi brankami duel otočili, a to přesto, že se po celý zápas nechali poměrně často vylučovat.

60:00

59:48
    Hosté drží puk v útočném pásmu a to jim bohatě stačí!

59:19
    Oddechový čas pro domácí.

59:19

57:51
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Krliš s Benešem ujeli v oslabení do přečíslení 2 na 1. Krliš puk ve správné chvíli nahrál na MARTINA BENEŠE, který se nemýlil. Asistence: Václav Krliš.

57:33
    Domácí tlačí, Pacl se nyní hodně potí, má plné ruce práce.

56:59
    Jan Holý (PLZ) vyloučen na dvě minuty za krosček.

56:58
    Sonnek měl na holi vítěznou branku, když si najížděl na přihrávku z druhé vlny, ale vyslaný puk na branku nemířil!

55:23
    Domácí teď zahnali obranu Indiánů do hluboké defenzívy a snaží se získat zpět tento pro ně zpočátku vyhraný zápas.

53:09
    Střela Bahounka byla ztečována jen těsně mimo!

52:20
    Domácím se přesilovka zatím vůbec nedaří.

51:10
    Richards Kristl (PLZ) vyloučen na dvě minuty za hákování.

50:10
    Michelovu dalekonosnou střelu ukrývá Šimeček v lapačce.

48:38

45:16
    Ondřej Polívka (PLZ) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

44:42
    Havířov nyní dosáhl branky, jenže rozhodčí jej neuznávají, a místo toho vylučují hosty.

45:16
    Martin Beneš poslal přesnou přihrávkou před branku puk na hůl MILANA ŠVARCE, který z prostoru brankoviště propasoval kotouč do branky. Asistence: Martin Beneš.

David Motloch

Branky a nahrávky: 5. Potočný J. (Bahounek, Gola P.), 14. Gola P. (Kotala), 44. Orság - 33. Vlček, 43. Michel (Přikryl, Holý), 46. Švarc (Beneš), 58. Beneš (Krliš)

AZ Havířov: Šimeček (Turšner) - Ďurkáč, Šteffko, Bahounek, Dudek, Adamík, Chroboček, Potočný J., Potočný V. - Wróbel, Orság, Kotala, Carbol, Caruk, Fejko, Sonnek, Polak, Bednář, Synek, Gola
    HC Plzeň 1929: Pacl (Kuneš) - Andrlík, Polívka, Synek, Lobo, Walter, Beneš, Švarc, Vlček, Prokop, Kristl, Holý, Opava, Michel, Vracovský, Krliš, Suchý, Čadek, Uhlík, Sladký, Přikryl.

Rozhodčí: Koziol - Záviský, Vengřín