Havlíčkův Brod – Litoměřice 1:0 (kon.) | Olomouc – Jihlava 4:0 (kon.) | Most – Hr. Králové 6:2 (kon.)
Beroun – Šumperk 4:3 (kon.) | Písek – Benátky n/J 1:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Kadaň 4:1 (kon.)
Ústí n/L – Třebíč 4:3 (po pr.)
HC Most
6:2 (0:1, 2:0, 4:1)
Královští lvi Hradec Králové
Sobota 19.01.2013, 17:30 • ZS Most • 1. liga (ČR)

Domácí přerušili sérii tří porážek v řadě, naopak Hradec svojí sérii natáhnul už na čtyři porážky v řadě. Domácí si vítězství min. za skvělou poslední třetinu zaslouží. (19:56:59)

60:00

59:06
    Vzájemné vyloučení Kabeláč - Třetina, oba za hrubost.

59:02
    Dohrává se v poklidu, hradečtí fans už se zklamaně balí.

58:20
    Most právě vstřelil branku!
    MARTIN FROLÍK se protáhnul hradeckou obranou a střelou na vyrážečku pošesté překonává Čecha 6:2. Asistence: Jan Bojer.

57:17
    Další využitá přesilovka. Tvrdou střelou od modré se dnes podruhé prosazuje DANIEL HORA 5:2. Asistence: Jan Bojer, Michal Pavlů.

56:59
    Další trest pro hosty. Čáp za vys. hůl.

56:20
    Brož se protáhnul domácí obranou, ale ke střele se nedostal.

56:03
    Hradecké šance opět klesají, za hákování je vyloučen Třetina.

55:42
    Frolík (MST) vyloučen za podražení.

55:22
    Tvrdý direkt pro hosty, kteří šli za vyrovnáním, ale zbytečným faulem nabídli domácím přesilovku, ve které si gólman Čech sám srazil puk do branky.

54:29
    DANIEL HORA trefil z kruhů tyč, Čech si potom následně sám srazil puk do branky 4:2. Asistence: Ladislav Gengel, Bohumil Slavíček.

53:49
    Tvrdík přerušuje svým faulem hradecký tlak. 2 minuty za vys. hůl.

53:34
    Volke na zemi, ale puk skončil pod ním.

53:14
    Ještě to budou mít domácí hodně těžké, pokud budou chtít vyhrát za tři body, Hradec teď diktuje tempo hry.

51:59
    Hradec právě vstřelil branku!
    Využitá přesilovka. Tak dlouho poskakoval puk po brankové čáře, až ho MIROSLAV TŘETINA dokázal posunout do domácí branky 3:2. Bez asistence.

51:33
    Karlíček od modré těsně mimo.

51:06
    Velký přesilovkový tlak Hradce, u tyčky zakončoval Mikeska, Volke proti němu vytasil bleskovou lapačku.

50:41
    Mostecký Kuběna vyloučen za podražení.

Jiří Rybář

Branky a nahrávky: 25. Gengel (Kotrla, Slavíček), 33. Frolík (Divíšek, Bojer), 50. Bojer (Frolík), 55. Hora (Gengel, Slavíček), 58. Hora (Bojer, Pavlů), 59. Frolík (Bojer) - 19. Zukal (Tvrdík, Moskal), 52. Třetina

HC Most: Volke - Tomeček, Pavlů, Hora, M. Rohan, Parýzek, Kabeláč, Fedorov - Bojer, Divíšek, Frolík - Kotrla, Slavíček, Gengel - Nedrda, Kuběna, T. Rohan - Nevyhoštěný, Skvortsov, Vaněk
    Královští lvi Hradec Králové: Čech - Karlíček, Roupec, Čáp, Zukal, Hendrich, Krejčiřík, Havlík - Haluza, Mikeska, Třetina - Moskal, Tvrdík, Švagrovský - Říha, Brož, Budínský - Berger, Macháň, Valášek

Rozhodčí: Zubzanda - Gerát, Hynek