Washington – Winnipeg 2:4 (kon.) | Carolina – Tampa 1:4 (kon.) | Detroit – Dallas 1:2 (kon.)
New Jersey – Philadelphia 3:0 (kon.) | Montreal – Florida 4:1 (kon.) | Minnesota – Nashville 1:3 (kon.)
Chicago – St. Louis 3:2 (kon.) | Colorado – Los Angeles 3:1 (kon.) | Edmonton – San Jose 3:6 (kon.)
Washington Capitals
2:4 (1:2, 0:2, 1:0)
Winnipeg Jets
Středa 23.01.2013, 01:00NHL

To je z mé strany vše a těším se u dalších hokejových přenosů. Přeji hezký den. (03:42:09)

A je dobojováno. Washington nepotvrdil roli favorita a s Winnipegem prohrál 4:2. Pro hosty to jsou hodně cenné body, naopak pro domácí určitě ztráta. Dobrý výkon předvedl v brance hostů Ondřej Pavelec, který své mužstvo dnes podržel.

60:00

59:41
    Oddechový čas pro domácí.

58:44
    Za nesportovní chování dostává dvě minuty domácí Ribeiro.

58:44
    Washington právě vstřelil branku!

Domácím se podařilo snížit. V přesilové hře se trefil TROY BROUWER. Asistence: Mike Ribeiro, Nicklas Backstrom.

57:49
    Ještě jednou vyloučení na straně hostů. Za podražení dostává dvě minuty Burmistrov.

55:14
    Máme tu další vyloučení. Za nesportovní chování dostává dvě minuty domácí Crabb.

54:31
    Za potyčku odchází na trestnou lavici domácí Hendricks a hostující Thorburn.

44:02

42:02
    Za vysokou hůl dostává dvě minuty domácí Brouwer.

41:27
    Za vysokou hůl je vyloučen hostující Byfuglien.

40:01

Je za námi i druhá třetina. Opět v ní dominovali hráči Jets, kteří vstřelili dvě branky a zaslouženě tak vedou 4:1. Domácí to budou mít v poslední periodě hodně těžké. Začne zhruba v 03:00.

40:00

39:14
    Winnipeg právě vstřelil branku!

Tak to je šok pro domácí hráče i fanoušky. Čtvrtou branku Jets vstřelil JIM SLATER. Asistence: Tobias Enstrom, Dustin Byfuglien.

34:53

A hosté už vedou o dvě branky. Třetí branku Jets vstřelil BLAKE WHEELER. Domácí to budou mít hodně těžké. Bez asistence.

31:28

Jakub Kopřiva

Branky a nahrávky: 11. Hendricks (Backstrom, Ovečkin), 59. Brouwer (Ribeiro, Backstrom) - 13. Kane (Byfuglien), 17. Ladd (Antropov, Enstrom), 35. Wheeler, 40. Slater (Enstrom, Byfuglien)

Washington Capitals: Holtby (Neuvirth) - Carlson, Alzner, Green, Hamrlík, Orlov, Erskine, Kundrátek - Ovečkin, Backstrom, Johansson - Brouwer, Ribeiro, Wolski - Crabb, Chimera, Fehr - Beagle, Knuble
    Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) - Byfuglien, Ernstrom, Hainsey, Stuart, Postma, Clitsome, Scheifele - Wheeler, Little, Ladd - Wellwood, O.Jokinen, Kane - Antropov, Burmistrov, Ponikarovsky - Slater, Thornburn