Washington – Winnipeg 2:4 (kon.) | Carolina – Tampa 1:4 (kon.) | Detroit – Dallas 1:2 (kon.)
New Jersey – Philadelphia 3:0 (kon.) | Montreal – Florida 4:1 (kon.) | Minnesota – Nashville 1:3 (kon.)
Chicago – St. Louis 3:2 (kon.) | Colorado – Los Angeles 3:1 (kon.) | Edmonton – San Jose 3:6 (kon.)
New Jersey Devils
3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
Philadelphia Flyers
Středa 23.01.2013, 01:30NHL

To je z mé strany vše a těším se u dalších hokejových přenosů. Přeji hezký den. (04:10:41)

A je dobojováno. New Jersey Devils na svém ledě přihrálo Letce z Philadelphie 3:0 a získalo důležité dva body. Nutno dodat, že zcela zaslouženě. Za domácí se dnes střelecky prosadil Zajac, Clarkson a hvězdný Kovalčuk.

60:00

59:25
    A je tu další potyčka. Na pět minut odchází na trestnou lavici Schenn a Bernier.

55:28
    Za další potyčku dostávají Simmonds a Clarkson trest na pět minut.

52:50
    Ale domácí Židlický hákoval a dostává také dvě minuty.

52:32
    Za zdržování hry je vyloučen hostující Grossmann.

52:24
    Za hákování dostává dvě minuty hostující Giroux.

51:22
    Za potyčku dostávají dvě minuty Talbot a Salvador.

49:35

47:35
    Za držení putuje na trestnou lavici domácí Clarkson.

46:49
    Za nesportovní chování dostává dvě minuty hostující Giroux.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli jednu branku a opět ji vstřelili domácí borci, konkrétně Ilja Kovalčuk. New Jersey Devils tedy vedou o tři branky a míří za výhrou. Třetí třetina začne zhruba v 03:28.

40:00

36:36
    Za vysokou hůl putuje na trestnou lavici hostující Coburn.

35:56
    Dvě minuty dostává hostující McGinn.

32:50
    Tak nakonec přesilovku hrát domácí nebudou. Ve stejný čas je totiž vyloučen i Bernier.

Jakub Kopřiva

Branky a nahrávky: 2. Zajac (Salvador, Zubrus), 20. Clarkson (Zajac, Kovalčuk), 23. Kovalčuk

New Jersey Devils: Brodeur (Hedberg) - Židlický, Salvador, Fayne, Greene, Volčenkov, Tallinder, Janssen - Kovalčuk, Zajac, Zubrus - Clarkson, Eliáš, Tedenby - Bernier, Gionta, Carter - Josefson, Matteau
    Philadelphia Flyers: Bryzgalov (Leighton) - L.Schenn, Timonen, Grossmann, Coburn, Foster, Meszároš, Rinaldo - B.Schenn, Giroux, Hartnell - Voráček, Couturier, Talbot - Read, Laughton, Simmonds - Wellwood, Fedotěnko, McGinn