Lipt. Mikuláš – Detva 3:1 (kon.) | Spišská N. Ves – Trnava 4:2 (kon.) | Prešov – Michalovce 3:2 (po s.n.)
Prievidza – Senica 1:4 (kon.) | Bardejov – Trebišov 6:1 (kon.) | Pov. Bystrica – Topoľčany 3:4 (kon.)
HK Bardejov
6:1 (1:0, 3:0, 2:1)
HK STEEL TEAM Trebišov
sk Pátek 25.01.2013, 17:30 • ZŠ Bardejov • 1. liga (SR)

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (19:35:19)

Na začiatku poslednej tretiny zvýšil náskok Bardejova na 5:0 Juraj Dancsák. Na jeho gól po necelej minúte odpovedal hosťujúci Mário Pisio gólom na 5:1. Posledné slovo mali domáci, keď v závere upravil stav zápasu na konečných 6:1 Martin Hajnik. Všetky body zostávajú v Bardejove.

60:00

55:58
    Bardejov dal gól!
    MARTIN HAJNIK zvyšuje stav stretnutia na 6:1! Asistenciu na jeho presnom zásahu má Vladimír Polaček a Radim Valchař.

55:51
    Domáci v plnom počte.

53:50
    Domáci Martin Hajnik je potrestaný dvomi minútami za napadnutie.

43:35
    Trebišov dal gól!
    MÁRIO PISIO znižuje náskok Bardejova na 5:1! Asistenciu na jeho góle si pripisuje Patrik Wesselényi a Ivan Králik.

42:47
    JURAJ DANCSÁK zvyšuje náskok domáceho celku na 5:0! Asistenciu na jeho góle má Tomáš Stríž a Radim Valchař.

40:01
    Začala tretia tretina.

Na začiatku druhého dejstva zvýšil náskok Bardejova na rozdiel dvoch gólov Tomáš Hričina a následne sa ešte dvakrát presadil Erik Belušár. Bardejov preto po dvoch tretinách vyhráva nad Trebišovom 4:0.

40:00
    Druhá tretina skončila.

33:24
    ERIK BELUŠÁR dáva svoj druhý gól v zápase a domáce mužstvo vyhráva 4:0! Asistenciu na jeho presnom zásahu si pripisuje Igor Halás a Marek Nagy.

27:10
    ERIK BELUŠÁR zvyšuje náskok Bardejova na 3:0! Asistenciu na jeho presnom zásahu má Marek Nagy a Martin Hajnik.

21:46
    TOMÁŠ HRIČINA zvyšuje náskok domáceho tímu na rozdiel dvoch gólov! Asistenciu na jeho presnom zásahu si pripisuje Matej Hinďoš a Ladislav Ščurko.

20:01
    Začala druhá tretina.

V prvej tretine využil presilovú hru Tomáš Hričina a tak vyhráva Bardejov 1:0.

20:00
    Prvá tretina skončila.

17:38
    Hostia v plnom počte.

16:07
    TOMÁŠ HRIČINA využíva presilovú hru 5 na 3 a otvára skóre zápasu! Asistenciu si pri jeho góle pripisuje Dominik Kramár a Alexander Valentín.

15:38
    Richard Miľovčík vyhadzuje puk, za čo je vylúčený na dve minúty. Hostí čakajú ťažké chvíle v oslabení o dvoch mužov.

Ján Kmeť

Branky a nahrávky: 17. Hričina (Kramár, Valentín), 22. Hričina (Hinďoš, Ščurko), 28. Belušár (Nagy, Hajnik), 34. Belušár (Halás, Nagy), 43. Dancsák (Stríž, Valchař), 56. Hajnik (Polaček, Valchař) - 44. Pisio (Wesselényi, Králik)

HK Bardejov: Andreanin - Krčula, Tkáč, Gmitter, Sabol, Baláž - Kramár, Valentín, Hinďoš, Ščurko, Hričina - Polaček, Šimo, Stríž, Dancsák, Valchař - Mojdis, Halás, Hajnik, Belušár, Nagy
    HK STEEL TEAM Trebišov: Gašparovič - Ružička, Antal, Pisio, Králik, Wesselényi - Valko, Ficko, Kovaľ, Miľovčík, Schnelly - Buraľ, Senčák, Grega, Oravec, Pavličko

Rozhodčí: Peter Sýkora - Peter Beňuška, Martin Jobbágy