K. Vary – Slavia 2:0 (kon.) | Vítkovice – Litvínov 4:3 (po pr.) | Pardubice – Kladno 4:1 (kon.)
Sparta – Motor ČB 4:2 (kon.) | Liberec – Plzeň 6:3 (kon.) | Chomutov – Třinec 3:2 (po pr.)
Kometa Brno – Zlín 1:3 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
6:3 (3:1, 1:2, 2:0)
HC Škoda Plzeň
Neděle 27.01.2013, 17:00Tipsport extraliga

45:34
    Hosté mají šance odpovědět. Lukáš Derner (LIB) poslal puk mimo mantinely a dostává dvě minuty za zdržování hry.

39:41
    Ještě se bude vylučovat. Petr Kica (LIB) dostává dvě minuty za podražení.

30:49
    Další přesilovka domácího celku. Vojtěch Mozík (PLZ) dostává dvě minuty za držení.

27:50
    Přestože v rohu leží domácí Moravec a na střídačku mu musí pomoci maséři, vylučuje se právě na straně Tygrů. Radek Duda (LIB) dostává dvě minuty za podražení.

27:13
    Další přesilová hra pro domácí Bílé Tygry. Tomáš Slovák (PLZ) dostává dvouminutový trest za podražení.

23:06
    V přesilovce si zahrají i Tygři. Patrik Petruška (PLZ) dostává dvě minuty za faul kolenem.

21:20
    Plzeňský tlak přináší ovoce v podobě přesilové hry. Tomáš Pospíšil (LIB) dostává dvě minuty za sekání.

08:41
    První přesilovku si zahrají také Tygři. Pavel Kašpařík (PLZ) dostává dvě minuty za podražení.

00:18
    Hned zkraje tu máme první vyloučení. Radek Duda (LIB) dostává dvě minuty za hákování.

Martin Zíta

Branky a nahrávky: 3. Duda (Galamboš), 11. Pospíšil (Štich, Jánošík), 14. Duda (Nedvěd, Ulrych), 33. Duda (Nedvěd), 46. Dušek (Nedvěd, Ulrych), 60. Bulík (Urban, Kica) - 12. Johnson (Straka, Gulaš), 23. Pletka (Straka, Johnson), 30. Hanzlík (Kovář, Kratěna)

Bílí Tygři Liberec: Schwarz (Vošvrda) - Čakajík, Jánošík, Výtisk, Moravec, Derner, Ulrych, Štich - Bárta, Dušek, Bulík, Víšek, Pospíšil, Galamboš, Filippi, T. Urban, Kica, Duda, Vantuch, Bulíř, Nedvěd.
    HC Škoda Plzeň: Svoboda (14. Mazanec) - Jeřábek, St. Pierre, Hanzlík, Havíř, Slovák, Mozík - Balej, Kratěna, Vlasák, Straka, Kašpařík, Lev, Kovář, Hollweg, Havlíček, Gulaš, Petruška, Johnson, Boháč, Pletka.

Rozhodčí: Fraňo, Kalivoda - Bádal, Pouzar.