Třinec – Kladno 7:2 (kon.) | Motor ČB – Chomutov 2:0 (kon.) | Litvínov – Pardubice 3:2 (po s.n.)
Zlín – Sparta 2:1 (po pr.) | K. Vary – Vítkovice 8:3 (kon.) | Kometa Brno – Plzeň 3:2 (po s.n.)

Litvínov právě vstřelil branku!

VIKTOR HÜBL se nebál jít dvakrát do stejné řeky a oběma pokusy mířil přesně do pravého horního růžku.

Somík míří přesně mezi betony!

Hübl se rozjel hodně ze široka a zajímavý manévr mu vyšel!

Sudí přeci jen ještě zkoumají video!

59:58
    Těsně před koncem brejk 2 na 1. Hübl přihrál Ručinskému a ten trefuje spojnici tyčí!

57:47
    Další mlýnice před Francouzem a opět z ní s trestem odejde domácí hráč. Ručinský - 2 minuty - hrubost.

57:14
    Pardubice právě vstřelily branku!

Francouz kryl 2 střely v řadě, ale na třetí zásah už nedosáhl. RADOVAN SOMÍK se trefil na brankovišti přesně do plachtícího kotouče. Asistence: Jiří Cetkovský.

48:57

Majdan odvedl černou práci ve střdním pásmu, přenechal kotouč FRANTIŠKU LUKEŠOVI a ten ukázal své kvality, od hrazení si parádně obhodil křižujícího obránce a bekhendem nad beton zavěsil. Bez asistence.

44:02
    Rolinek přerazil svoji hůl o soupeřovu a půjde na 2 minuty za sekání.

41:14
    Brejčák vyloučen na 2 minuty za držení.

30:47
    Přesilovka pokračuje v podání domácích. 2 minuty za podražení dostává Endál.

28:36
    Za hákování vyloučen Kousalík.

26:43
    Množit se budou tresty i v kolonce osobní. 10 minut za pravděpodobně negativní hodnocení dosavadního výkonu sudích inkasuje Rapáč.

23:32
    Sudí Pešina se konečně dočkal potlesku. Tím, kdo mu zatleskal byl hostující Zohorna a tak dostává 2 minuty za držení a 10 minut osobního trestu.

23:04
    Festival přesilovek pokračuje. 2 minuty za zdržování hry inkasuje Kousal.

21:37

Brejčák podcenil u hrazení TOMÁŠE ROLINKA, ten si vyjel před branku a po ledě zakončil ke vzdálenější tyči. Bez asistence.

21:20
    Litvínov dostává 2 minuty pro hráčskou lavici. Pykat bude Martynek.

19:10
    Hübl namazal před odkrytou klec Lukešovi, který trestuhodně míjí!

19:00
    A další trest. Za podražení vyloučen Mocek.

18:50
    Sudí Pešina opět srovnává počet hráčů na ledě. Za sekání vylučuje Baláže.

17:09
    Tak ne, za potyčku opět nikdo pykat nebude. Vyloučen pouze Semorád za hákování.

14:02
    Nyní si domácí obrana nevěděla rady s agilním Kousalem a vylučovat se bude za hákování. Pykat jde Jareš.

11:05
    Benák na modré čáře trefil Martynka, sudí okamžitě zvedl ruku a hostující bek už se rozčiloval, Zbytečně. Za nedovolené bránění vyloučen Martynek.

10:01
    Kubát vyloučen na 2 minuty za hrubost. Vašíček dostává 2+2 a domácí hrají přesilovku.

10:01
    Vašíček vyhrál pěstní souboj s o hlavu menším Kubátem a ochozy skandují jméno odchovance Romana Vopata.

07:04

Litvínov opět trestá na vlastním ledě v přesilové hře. Od modré se po nacvičené akci přesně mezi betony trefuje MARTIN RUČINSKÝ. Asistence: Karel Kubát, Viktor Hübl.

06:58
    A do čtyřech jdou hosté. Kousal si nevěděl rady s pronikajícím Ručinským a dopustil se podražení.

04:57
    2 minuty za hákování jde odsedět Hübl.

00:27
    Kočí inkasuje 2 minuty za podražení.

Ondřej Moutvička

Branky a nahrávky: 8. Ručinský (Kubát, Hübl), 49. Lukeš, 65. Hübl - 22. Rolinek, 58. Somík (Cetkovský)

HC VERVA Litvínov: Francouz - Kousalík, Kubát, Stříteský, Zeman, Gula, Brejčák, Posmyk, Jareš - Majdan, Hübl, Lukeš - Martynek, Piroš, Ručinský - Rapáč, J. Černý, R. Pšurný - Baláž, Smolka, Trávníček
    HC Dynamo Pardubice: M. Růžička - Benák, V. Kočí, Píša, Vašíček, Gawryletz, Mocek, Marušák, Hudec - Bartek, Cetkovský, Somík - Radil, Kousal, Buchtele - Endál, T. Zohorna, Rolinek - Tybor, T. Nosek, Semorád

Rozhodčí: Hodek, Pešina – Pouzar, Jelínek