Florida – Toronto 0:3 (kon.) | Montreal – Carolina 3:0 (kon.) | Arizona – Calgary 4:0 (kon.)

Phoenix právě vstřelil branku!

Phoenix dál válcuje svého soupeře a necelé čtyři minuty před koncem zápasu vede už čtyřbrankovým rozdílem. Střela zápěstím RAFFI TORRESE přesně zapadla k pravé tyči Taylorovy branky - 4:0.

Asistence: David Moss, Boyd Gordon.

49:27

Domácí Kojoti směle míří na vítězství a přidávají i další přesný zásah. Autorem třetí branky Phoenixu se stává ANTOINE VERMETTE - 3:0.

Asistence: Shane Doan, Oliver Ekman-Larsson.

40:30

Domácí vstoupili do třetí dvacetiminutovky velmi aktivně a hned v jejím úvodu přidávají svoji druhou branku v utkání. O tu se postaral střílející MIKKEL BOEDKER - 2:0.

Asistence: Oliver Ekman-Larsson, Antoine Vermette.

40:01

40:00

26:38

24:38
    Hosté si zahrají svou první přesilovku. Dvě minuty za držení odpyká obránce Ekman-Larsson (PHO).

20:01

20:00

10:56
    Boxerskou vložku teď předvedl Bissonnette (PHO) a Jackam (CAL). Oba dostávají po pěti minutách za rvačku. Pokračuje se ve hře 5 na 5.

07:18

05:18
    Máme tady první vyloučení. Dvě minuty za nedovolené bránění odsedí český útočník Jiří Hudler (CAL).

00:41

Domácí měli vstup do utkání přímo z říše snů a hned v první minutě se ujímají vedení. KEITH YANDLE si nabruslil před Taylora a pohotovou střelou k tyči otevřel skóre - 1:0.

Asistence: David Moss, Raffi Torres.

00:01

Phoenix Coyotes: Smith (Labarbera) - Michálek, Ekman-Larsson, Klesla, Yandle, Summers, Rundblad - Doan, Vermette, Sullivan - Korpikoski, Hanzal, Boedker - Moss, Gordon, Johnson - Bissonnette, Chipchura, Torres.

Calgary Flames: Taylor (MacDonald) - Bouwmeester, Giordano, Wildeman, Brodie, Sarich, Butler - Hudler, Horák, Červenka - Iginla, Tanguay, Cammalleri - Stempniak, Stajan, Glencross - Jackman, Begin, Comeau.

Jakub Martínek

Branky a nahrávky: 1. Yandle (Moss, Torres), 41. Boedker (Ekman-Larsson, Vermette), 50. Vermette (Doan, Ekman-Larsson), 57. Torres (Moss, Gordon)

Arizona Coyotes: Smith (Labarbera) - Michálek, Ekman-Larsson, Klesla, Yandle, Summers, Rundblad - Doan, Vermette, Sullivan - Korpikoski, Hanzal, Boedker - Moss, Gordon, Johnson - Bissonnette, Chipchura, Torres.

Rozhodčí: Kimmerly, Larue - Cormier, Galloway

Diváci: 17 208