Žilina – Martin 1:2 (kon.) | Nitra – Skalica 4:2 (kon.) | Trenčín – Zvolen 1:4 (kon.)
Banská Bystrica – Košice 5:6 (kon.) | Piešťany – Poprad 3:4 (po s.n.)
HK DUKLA Trenčín
1:4 (0:0, 1:1, 0:3)
HKM Zvolen
sk Úterý 19.02.2013, 17:30Tipos Extraliga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:34:17)

59:00
    Posledná minúta.

58:34
    Ešte Hudecov pokus od modrej zápästím, Šimko si tak vylepšuje štatistiky ďalším zákrokom.

58:00
    Posledné dve minúty tretej tretiny a s najväčšou pravdepodobnosťou aj celého zápasu.

56:56
    Milan Jurík vystrelil spoza obrancu, ale puk bol po jeho strele tečovaný a skončil na ochrannej sieti. Vhadzovať sa bude ale na útočnej modrej Zvolena.

56:30
    Hoci teraz mohli, to by ale musela Sojčíkova prihrávka prejsť cez bránkoviska bez teču až na hokejku Lelkeša, ktorý tak len švihol svojou palicou do vzduchu.

56:10
    Zvolen má aj napriek vysokému náskoku stále útočnú chúťky, Trenčania nemajú moc príležitostí na to, aby sa do zápasu vrátili nejakým gólom.

55:30
    Kallova strela z otočky ihneď po vhadzovaní v útočnej tretine, Kristín pozorný.

Dnešné stretnutie sleduje 1580 divákov.

55:07
    Dukla nejako výrazne neoslnila ani svojou druhou presilovou hrou, a tak sa Zvolen v poriadku a v pohode ubránil.

54:27
    Lelkešov samostatný prienik sa neskončil úspešne, zastavil ho síce až Šimko, ale tomu pomohla aj jeho ľavá žŕdka z vonkajšej strany.

53:13
    Bokrošov projektil od modrej, Šimko však všetko videl a vychutnal si strelu domáceho obrancu.

53:06
    HKM, Lukáš Jurík, 2 min. zdržiavanie hry.

49:31
    V následnej šanci Trenčania, Ondrej Mikula ale sám pred prázdnou bránkou nedokázal trafiť letiaci puk do nej !

48:47
    Zvolen dal gól!
    A Tretia tretina je zatiaľ jasne v réžii Zvolena. Veľmi chyba Tomáša Bokroša, ktorú hostia potrestali štvrtým. Po vyšachovaní brankára Kristína dorážal puk do úplne odkrytej bránky ANDREJ PODKONICKÝ. Asistencie: Peter Zuzin, Kamil Brabenec.

47:52
    Dukla v okamžitom tlaku a Ondrej Otčenáš v gólovej šance. Ocitol sa s pukom sám pred bránkou a zakončil z otočky, Šimko len reflexívne puk vyrážal do rohu klziska !

46:35
    A hostia sa dostávajú do dvojgólového vedenia. Gól číslo tri bol však veľmi pekný z pohľadu hostí. Jeho autorom bol MICHAL JURAŠKO , ktorý strelou zápästím vymietol horný roh Kristínovej bránky. Asistencia: Kamil Brabenec

46:15
    Zvolenčania sa ubránili a teraz manévrujú s pukom v útočnom pásme, Napokon prišla ľahká strela, s ktorou nemá Kristín problém.