Kazaň – Atlético 0:1 (kon.) | Met. Charkov – Newcastle 0:1 (kon.) | Genk – Stuttgart 0:2 (kon.)
Kluž – Inter 0:3 (kon.) | Dněpropetrovsk – Basilej 1:1 (kon.) | Lazio – Mönchengladbach 2:0 (kon.)
Lyon – Tottenham 1:1 (kon.) | Plzeň – Neapol 2:0 (kon.) | Hannover – Machačkala 1:1 (kon.)
Chelsea – Sparta 1:1 (kon.) | Fenerbahce – BATE 1:0 (kon.) | Olympiakos – Levante 0:1 (kon.)
Liverpool – Zenit 3:1 (kon.) | Bordeaux – Dynamo Kyjev 1:0 (kon.) | Benfica – Leverkusen 2:1 (kon.)
FCSB – Ajax 2:0 (4:2 po pen.)
FC Dněpr Dněpropetrovsk
1:1 (0:0)
FC Basilej
Čtvrtek 21.02.2013, 19:00 • Dnipro Arena, Dněpropetrovsk (UKR) • Evropská liga

89
    V samém závěru zápasu je zde první střídání na straně Basileje. Zápas končí pro Salaha, kterého nahradil El Nenny.

86
    Sommer vyrazil nebezpečnou střelu Konoplyanka a drží tak nadále nerozhodný stav.

81
    Basilej právě vstřelila branku!

FABIAN SCHÄR proměnil penaltu bez větších problémů a pravděpodobně rozhoduje toto dvojútkání.

78
    Seleznyov se mohl stát hrdinou, ale v obrovské šanci minul Sommerovu bránu a ani jeho spoluhráč nedokázal ve skluzu míč zasáhnout a tak se skóre podruhé v krátkém čase nemění.

76
    Dněpropetrovsk právě vstřelil branku!

EVHEN SELEZNYOV s naprostým přehledem pokutový kop proměnil a Dněpropetrovsk rázem celé dvojútkání dramatizuje.

75
    Frei tedy vidí červenou kartu a počet hráčů na hřišti se vyrovná.

75
    Jestli jsme celý druhý poločas čekali na gólovou příležitost, tak ta je nyní tady! Domácí se dostali do obrovské šance, kterou Zozulya nevyužil, ale trefil svou střelou Freie do ruky a ten vidí červenou kartu a navíc je zde penalta pro Dněpr!

63
    Dněpru se to rázem velmi komplikuje! Kalinič totiž za svůj faul rukou do oblasti tváře vidí červenou kartu a šance domácích tak rapidně klesají.

53
    Okamžitě poté je střídán i Douglas, místo kterého nastoupí Kalinič.

53
    Druhé střídání Dněpru v zápase. Odchází Matheus, místo kterého si zahraje Kravchenko

51
    Na opačné straně se tečovaná střela velice nepříjemně točila kolem Sommerovi brány, ale naštěstí pro Basilej letěl míč mimo a je tak z toho pouze roh.

45
    V poslední minutě prvního poločasu mohl Seleznyov poslat domácí do vedení, ale z pěti metrů překopl bránu.

37
    Konoplyanka dobře roztočil míč a hledal hned trojici spoluhráčů, ani jeden z domácích fotbalistů se však k razantní hlavičce nedostal a tak Sommer měl čas schovat míč do náruče.

36
    Hlavní rozhodčí rozdal v prvním poločase už šest žlutých karet, tu poslední viděl Schär za hru rukou.

35
    Z rohu nic nebylo a naopak na druhé straně si vymodlil faul Salah, za který vidí Strinič žlutou kartu.

34
    Konoplyankova střela z přímého kopu vypadla Sommerovi z náruče a z blízka tak mohl dorážet Mandziuk. Mandziukovu dorážku však Sommer dokázal vyrazit na roh.

33
    Na druhé straně je taktéž potrestán Cabral, který zavadil zezadu o dobře rozběhnutého protihráče.

32
    Zatímco jeden hráč se žlutou kartou před chviličkou střídal, tak nyní je v drese domácích další takový. Cheberyachko viděl za zbytečný faul žlutou kartu.

32
    Ve 32. minutě je zde první střídání na straně Dněpropetrovsku. Hřiště opouští z neznámých důvodů Fedetskiy a místo něj si zahraje Konoplyanka.

21
    Tak toto musí Zozulyu mrzet! Hráč s číslem osmnáct na dresu si zpracoval míč a z voleje ho posílal směr brána, jenže opět trefil pouze boční síť a skóre se tak ani po této jedovaté střele nemění.

15
    První výraznější šance i na druhé straně. Giuliano přistrčil míč na Matheuse, který okamžitě vypálil, ale jeho střele chyběla přesnost a tak se rozvlnila pouze boční síť Sommerovi brány.

15
    Na opačné straně také žlutý kartónek v akci, v hlavičkovém souboji si nečistě pomohl Fedetskiy.

14
    Serey Die šlápakem poslal k zemi jednoho z domácích a za svůj zákrok je oceněn žlutou kartou.

12
    Stocker se ujal zahrání rohového kopu a nechybělo moc a Basilej by se dostala do vedení. Jenže naštěstí pro Dněpr to hostující hráč v pokutovém území nezvádl a svou střelou trefil blokujícího obránce.

6
    První obrovská šance zápasu, která mohla Basilej přiblížit postupu. Salah stál na hranici ofsajdu, ale vše bylo v pořádku. Laštůvka proti Salahovi vystartoval, ale u míče byl dříve basilejský útočník, který Laštůvku překonal, ale balón bohužel pro něj skončil mimo brány.