Bayern – W. Brémy 6:1 (kon.) | Stuttgart – Norimberk 1:1 (kon.) | Hannover – Hamburg 5:1 (kon.)
Mohuč – Wolfsburg 1:1 (kon.) | Augsburg – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Schalke – Düsseldorf 2:1 (kon.)
FC Augsburg
2:1 (1:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 23.02.2013, 15:30 • SGL Arena, Augsburg • Německá Bundesliga

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:33:23)

Víc však již hosté nestihli a i díky tomu, že téměř po celou dobu utkání byli horším týmem, je jejich prohra naprosto zasloužená, naopak domácí podali výborný taktický výkon a tři body si naopak zaslouží!

Ve druhém poločase získal v 79. minutě dvoubrankový náskok pro Augsburg dnes velmi dobře hrající Mölders a zdálo se, že cestu domácích za třemi body nemůže již nic ohrozit. To se ovšem hostům nakonec povedlo, když ve druhé minutě nastavení snížil na 1:2 de Camargo.

Hosté již vyrovnat nestihli, sudí přesně po vypršení pěti nastavených minut končí toto utkání, v němž si tříbodové vítězství vybojovali domácí fotbalisté.

90+5
    Běží již poslední minuta nastaveného času, míč na polovině Hoffenheimu.

90+4
    Do pokutového území nasprintoval i gólman Gomes, ovšem domácí obrana svůj úkol zvládla a nakonec je tu taktický faul hostů před pokutovým územím Augsburgu, kdy se domácí snažili zakončit do opuštěné branky hostů.

90+3
    Rohový kop pro Hoffenheim! Šance hostů na bodový zisk tak stále žije!

90+2
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Hoffenheim dramatizuje závěr utkání, po skvělé práci Joselu, který se probojoval s míčem až před pokutové území domácích, se střelou z levé strany prosazuje IGOR DE CAMARGO, který svou brankou snižuje na 1:2 a dá se očekávat zajímavý závěr!

90+1
    Hlavní sudí Meyer nastaví ještě celých pět minut nad rámec řádné hrací doby!

90
    A máme tu poslední minutu řádné hrací doby, domácí "jdou" cílevědomě za plným bodovým ziskem.

89
    Hrdina utkání a střelec druhé domácí branky, Sasha Mölders, za bouřlivých ovací opouští hřiště, na poslední vteřiny ho nahradí Torsten Oehrl.

88
    Stephan Schröck dostává žlutou kartu po nepříjemném faulu (šlapák) na domácího Ottla na polovině hřiště.

87
    Nyní se domácím daří držet míč na svých kopačkách na polovině soupeře, dokonce se dostává Ottl z levé strany do šestnáctky, posílá zpětnou přihrávku před bránu, ale tam Johnson odkopává na roh.

86
    Míč má ve své moci Amsif, který s rozehrávkou příliš nespěchá, i když aktivní Mölders ho již na polovině soupeře vybízí k rozehrání.

85
    Joselu zkouší střílet ze střední vzdálenosti, ale míč letí vysoko nad bránu Augsburgu.

84
    Hoffenheim pochopil, že se musí více tlačit před Amsifa, poslední minuty patří hostům.