Bayern – W. Brémy 6:1 (kon.) | Stuttgart – Norimberk 1:1 (kon.) | Hannover – Hamburg 5:1 (kon.)
Mohuč – Wolfsburg 1:1 (kon.) | Augsburg – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Schalke – Düsseldorf 2:1 (kon.)
FC Augsburg
2:1 (1:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 23.02.2013, 15:30 • SGL Arena, Augsburg • Německá Bundesliga

90+2
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Hoffenheim dramatizuje závěr utkání, po skvělé práci Joselu, který se probojoval s míčem až před pokutové území domácích, se střelou z levé strany prosazuje IGOR DE CAMARGO, který svou brankou snižuje na 1:2 a dá se očekávat zajímavý závěr!

79
    Augsburg právě vstřelil branku!
    SASHA MÖLDERS je hrdinou dnešního utkání! Po nepříjemném zranění se za bouřlivých ovací vrátil v 62. minutě na hřiště a nyní dává, po předchozí excelentní kolmici Koo, nechytatelnou střelou z levé strany druhou branku Augsburgu!

45
    V poslední minutě prvního poločasu se domácí fotbalisté dočkali gólu! DONG-WONG JI se natáhl po centru z levé strany v blízkosti malého vápna soupeře a špičkou jen lehce tečuje míč nad Gomese, který zapadl do branky!