Pardubice – Sparta 5:1 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 4:3 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 2:1 (po s.n.)
Litvínov – Kladno 2:1 (po s.n.) | K. Vary – Motor ČB 2:3 (po s.n.) | Slavia – Třinec 1:3 (kon.)
Plzeň – Zlín 4:5 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
HC Sparta Praha
Neděle 24.02.2013, 18:15 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

52:46
    Přesilovka pro Pardubice. Za podražení v útočné třetině je vyloučen a odeslán na trestnou lavici Dominik Pacovský.

38:27
    Znovu pálil Krstev, ale i teď branku netrefil. Rána měla už lepší parametry, ale mezi tři tyče se nevešla. Následně si hosté vyzkoušejí výhodu přesilové hry, když na dvě minuty odchází na trestnou lavici Václav Kočí, který pyká za držení protihráče.

32:32
    Brejk domácích šel na levou stranu na Píšu, který však byl hákován Hanzlíkem, a tak si domácí zahrají celkem dlouhou přesilovku pět na tři.

31:58
    Nepovedená přesilovka hostů právě skončila. Cetkovského podrazil Petr Gřegořek, a to znamená trest. Půl minuty se bude hrát ve čtyřech na obou stranách.

30:29
    Sparta si svoji první přesilovku večera zahraje krátce po polovině utkání. Václav Benák hákoval ve vlastní třetině, a tak si odchází odpočinout za tento prohřešek na trestnou lavici.

25:03
    První vyloučení dnešního utkání udělují sudí hostům. Karel Pilař dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 11. Bartek, 14. Bartek (Benák), 34. Kočí (Bartek, Cetkovský), 35. Rolinek (Gawryletz, Starý), 43. Bartek (Kočí) - 40. Hovorka (Hlinka, Pacovský)

HC Dynamo Pardubice: Salfický (Růžička) – Kočí, Benák, Píša, Vašíček, Ďaloga, Gawryletz, Marušák, Mocek – Bartek, Cetkovský, Somík – Radil, Kousal, Buchtele – Brendl, Rolinek, Starý – Zohorna, Nosek, Semorád.

Manažer: Miloš Říha Trenéři: David Pospíšil a Jaroslav Landsman

HC Sparta Praha: Pinc (Melicherčík) – Pilař, Sičák, Milam, Gřegořek, Philipp, Hanzlík, Hunkes, Krstev – Pacovský, Hlinka, Ton – Hovorka, Broš, Tenkrát – Simon, Přibyl, Rachůnek – Jánský, Bahenský, Forman.

Trenéři: Josef Jandač a Jan Votruba

Rozhodčí: Pešina, Šír – Jelínek, Svoboda

Diváci: 10065