Novosibirsk – Omsk 4:1 (kon.) | Ufa – Magnitogorsk 4:1 (kon.) | Barys – Čeljabinsk 1:3 (kon.)
Nižněkamsk – Kazaň 1:2 (kon.) | Mytišči – Petrohrad 1:6 (kon.) | Čerepovec – Jaroslavl 3:2 (po pr.)
Lev – CSKA Moskva 1:2 (kon.) | HC Slovan – Dynamo Moskva 2:3 (kon.)
Atlant Mytišči
1:6 (0:2, 0:2, 1:2)
SKA Petrohrad
Pondělí 25.02.2013, 16:30Play-off KHL

To je z mé strany pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek pondělí. (18:40:58)

Tak Petrohrad vyhrál v Mytišči jednoznačně 6:1 a ujímá se vedení 3:1 na zápasy. SKA tak stačí k postupu už jen jedno vítězství. Hosté do třetí třetiny vstoupili se čtyřgólovým náskokem, a ten ještě navýšili zásluhou Mårtenssona a Osipova až na 0:6. Brankář Petrohradu Kasutin byl blízko druhému čistému kontu v sérii, ale to mu sebral minutu před koncem Višněvskij, jenž zaznamenal čestný úspěch Atlantu.

Střely na branku ve 3. třetině - 10:11

Střely na branku celkem - 28:48

60:00

58:59
    Mytišči právě vstřelilo branku!
    Tak přeci jen alespoň čestný úspěch. 61 sekund před koncem zápasu se od modré trefuje IVAN VIŠNĚVSKIJ. Dobrou práci odvedl Kolcov, který Kasutinovi bránil ve výhledu. Asistence: Sandis Ozolinš.

58:46
    Střela od modré, se kterou si poradil Kasutin.

57:57
    Domácí teď bojují alespoň o čestný úspěch a sebevědomí do pátého zápasu série.

57:18

56:43
    Hosté se osvobodili a Atlant musí začínat od své branky.

55:46
    Po rychlé souhře domácích mohl zblízka zakončovat Ozolinš. Jenže dostal puk na brusli a od ní se černá placka odrazila vedle tyče.

55:17
    Artjuchin se dostal do křížku s Kablukovem. Dvě minuty pro hostujícího obra.

55:17
    Akce domácích skončila jen posunutou brankou Kasutina.

54:33
    Také Atlant kompletní.

54:23
    Střelu Jašina ze středního pásma vyrazil Kasutin.

53:57
    Hosté v pěti a začíná jejich zkrácená přesilovka.

53:27
    Michnov zavezl kotouč do pásma, objel branku a našel najíždějícího obránce. Ten ale branku netrefil.

52:33
    Kablukov dvě minuty za hrubost. Síly na ledě se vyrovnávají.

51:56
    Přesilovou hru si zahrají také domácí. Vyloučen Vorobjov za podražení.

51:14
    Atlant v plném počtu.

50:54
    Domácí zaútočili ve vlastním oslabení. Střela Kolcova ale minula branku, Kablukov trefil pouze Alexandrova a Batyršin nechal vyniknout Kasutina.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 59. Višněvskij (Ozolinš) - 2. Varnakov (Panarin), 18. Panarin (Ramstedt, Dallman), 23. Fjodorov (Něprjajev, Mårtensson), 35. Čudinov, 44. Mårtensson (Thoresen, Tichonov), 47. Osipov (Ramstedt, Panarin)

Atlant Mytišči: Galimov (Davidov) - Batyršin, Rukavišnikov, I. Višněvskij, Ozolinš, Kosmačjov, Petrov, Dyblenko - Gluchov, Kablukov, Kolcov - Engqvist, Majorov, Ševčenko – Michnov, Klimenko, Točickij – Ignatuškin, Jašin, Šmeljov - Kadeikin.
    SKA Petrohrad: Kasutin (Ježov) - Alexandrov, Dallman, Osipov, Čudinov, Semjonov, Vorobjov, Berdjukov - Tichonov, Mårtensson, Thoresen - Panarin, Varnakov, Ramstedt - Kučerjavenko, Artjuchin, Afinogenov - Něprjajev, Fedorov, Burdasov.

Rozhodčí: Romaško, Gašilov - Sivov, Šeljanin