Patriot Budapešť – K. Vary 4:5 (kon.)
Patriot Budapešť
4:5 (1:1, 3:1, 0:3)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 08.03.2013, 18:00 • Jegpalota Icecenter Budapešť, Maďarsko. Kapacita: 2200 míst. • MHL

Hezký zbytek večera Vám přeje komentátor dnešního utkání Petr Diepold.

Domácí Patrioti odehráli v letošní sezoně své poslední utkání, kdežto hráče energie čeká ještě play-off. Domácí jsou sice s výsledkem velice zklamaní, ale diváci jim děkují za bojovný výkon.

60:00

59:57
    Zakázané uvolnění (KVA)
    z buly bude asi poslední šance pro domácí, jak dostat utkání do prodloužení.

59:12
    Novák mohl rozhodnout, ale Vay chytá!

58:00
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!

Domácí fanoušci - chuligáni začínají dělat neplechu. Tvrdě se dožadují prozkoumání videozáznamu... Rozhodčí ale tentokrát po konzultaci branku uznává a karlovarští tak dokonali zvrat ve skóre.

57:21
    Klimíček se dostal do zakončení, ale na Vaye nevyzrál.

56:17
    Nemeš dostává osobní trest na 10 minut za nesportovní chování.

56:10
    Sýkora prověřil připravenost Vaye. Domácí brankář se ale překvapit nenechal.

55:40
    Prignac vyváží kotouč do útočné třetiny, ale je sám proti kompaktní obraně. Z akce nevzešla nakonec ani střela.

54:20
    Patrioty neuznaná branka trochu srazila. Přesto se ale opět osmělují.

54:00
    Offside (KVA)

53:20

52:28
    Patrioti vstřelili branku, ale rozhodčí se poradil s videem...
    Dle videozáznamu sudí Timurov rozhodl, že se jedná o neplatnou branku z důvodu vstřelenií branky za pomocí vysoké hole.

51:15
    Další šanci Zadražila opět chytá Vay.

50:45

49:00
    Hra šla nyní hodně nahoru. Zvýšilo se tempo, ale stav stále zůstává nerozhodný.

48:20
    Šance také na druhé straně, ale také Habal nyní předvedl jistý zákrok.

Petr Diepold

Branky a nahrávky: 19. Nemeš (Glemba), 21. Kalináč (nemeš), 28. Glemba (Kalináč), 31. Nedvěd (Piačka) – 19. Klimíček (Vrána), 26. Tomeček (Kverka), 44. Novák (Gombar), 45. Chalupa (Jurák, Harkabus), 58. ?

Patriot Budapešť: Vay (Boraroš) - Nedvěd, Dvořák M., Glemba, Kalináč, Nemeš - Daniška, Kubica, Hardi, Dolnik, Csanyi, Kočubej, Priganc, Piačka.
    HC Energie Karlovy Vary: Habal (Fečo) - Klimíček, Šik, Schusser, Dvořák T., Kvapil, Chalupa, Troška - Flek, Kverka, Tomeček, Kohout, Jurák, Švec, Zadražil, Sýkora, Novák, Harkabus, Vrána, Csamango.

Rozhodčí: Timurov - Perger, Pálkövi