NY Islanders – NY Rangers 1:2 (po pr.) | Philadelphia – Pittsburgh 4:5 (kon.) | Boston – Toronto 4:2 (kon.)
New Jersey – Buffalo 3:2 (2:0 po s.n.) | Washington – Florida 7:1 (kon.) | Columbus – Vancouver 2:1 (po pr.)
Carolina – Montreal 2:4 (kon.) | Tampa – Winnipeg 1:2 (kon.) | Detroit – Edmonton 3:0 (kon.)
Arizona – St. Louis 3:6 (kon.) | Los Angeles – Dallas 2:5 (kon.)
Columbus Blue Jackets
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
Vancouver Canucks
Pátek 08.03.2013, 01:00 • Nationwide Arena • NHL

Domácí si díky dnešnímu vítězství připisují již třetí výhru v řadě, bodovat dokázali již v pátém utkání za sebou. Skóre dnešního utkání otevřel ve 12. minutě domácí R.J.Umberger, za hosty srovnal na začátku třetí třetiny Henrik Sedin. O bonusovém bodu navíc pro domácí rozhodl po krásné akci Matt Calvert. Ode mne je to pro tuto chvíli již vše a Vám přeji pěkný zbytek noci. (03:42:27)

Tři hvězdy utkání

1. SERGEJ BOBROVSKIJ (CBL)

2. MATT CALVERT (CBL)

3. R. J. UMBERGER (CBL)

64:03
    Columbus právě vstřelil branku!
    Krásnou individuální akcí od vlastní branky zakončenou střelou do horního růžku Schneiderovy branky rozhoduje MATT CALVERT o vítězství domácích! Asistence: Fjodor Tjutin, Jack Johnson.

62:30
    Aucoin z pravé strany míjí hostující branku.

62:15
    Hrálo se delší dobu bez přerušení, to způsobil až odpískaný offside hostů.

60:40
    Schneider teď váhal zda sjet za branku rozehrát puk, jeho zaváhání ale zůstalo nepotrestáno.

60:01

Třetí třetina už nabídla jiný hokej, plný šancí. Hostům se povedlo vyrovnat hned ze začátku, když se prosadil Henrik Sedin. Další šance obou týmů, včetně asi té největší Hansenovy při vlastním oslabení, už ale zůstaly nevyužity a dočkáme se tak prodloužení.

60:00

59:26
    Podobně si vede před Schneiderem i domácí Letestu.

58:44
    Zack Kassian svým pokusem míjí domácí klec.

58:00
    Do skončení základní hrací doby zbývají dvě minuty.

57:18
    Domácí teď důrazně operují v obranném pásmu Canucks, jejich snaha vyústila ve střelecký pokus Calverta.

56:30
    Hosté kompletní.

55:11
    Velká šance hostů v oslabení, když domácí obraně ujel Jannik Hansen, Bobrovského ale zblízka nepřekonal!

54:30
    Hráči Canucks zatím drží domácí daleko od své branky.

54:17
    Henrik Sedin (VAN) krosčekoval Aucoina a za tento přestupek inkasuje od hlavního sudího dvě minuty, další přesilovka pro Columbus.

53:26

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 12. Umberger (Foligno, Johansen), 65. Calvert (Tjutin, Johnson) – 42. Sedin H. (Hamhuis, Sedin D.)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Mason) - Tjutin, Johnson, Erixon, Aucoin, Nikitin, Prout - Calvert, Anisimov, Atkinson - Umberger, Johansen, Foligno - Prospal, Letestu, Dorsett - Gillies, MacKenzie, Boll.
    Vancouver Canucks: Schneider (Luongo) - Edler, Tanev, Hamhuis, Garrison, Barker, Alberts - Sedin D., Sedin H., Burrows - Higgins, Raymond, Hansen - Booth, Lapierre, Kassian - Sestito, Schroeder, Weise.

Rozhodčí: Kozari, St. Pierre - Pancich, Sericolo

Diváci: 13632