Sunderland – Norwich 1:1 (kon.) | Tottenham – Fulham 0:1 (kon.) | Chelsea – West Ham 2:0 (kon.)
Wigan – Newcastle 2:1 (kon.)
Chelsea FC
2:0 (1:0)
West Ham United
Neděle 17.03.2013, 17:00 • Stamford Bridge, London • Anglická Premier League

Rozhodčí ukončil dnešní utkání, ve kterém domácí Chelsea FC porazila svého soupeře West Ham United 2:0. První branka padla v prvním poločase a zaznamenal ji Lampard, pro kterého tato trefa znamenala již dvoustý zásah v dresu Chelsea. Druhou branku přidal Hazard. Hosté se dostávali také do šancí, ale neměli štěstí. V prvním poločase to bylo velmi vyrovnané a hru špatně ovlivnil sudí, ale na to se nedá vymlouvat. Ve druhém poločase byla lepší Chelsea, která svého soupeře velmi tlačila. Skvělý výkon dnes odvedl brankář Jaaskelainen, který byl jedním z nejlepších hráčů na hřišti. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (18:59:04)

Zablokované střely: Chelsea FC 4 - 2 West Ham United.

Střely na branku: Chelsea FC 11 - 5 West Ham United.

Střely celkem: Chelsea FC 24 - 13 West Ham United.

Držení míče: Chelsea FC 54% - 46% West Ham United.

Dnešní utkání sledovalo 41 639 diváků.

90+3
    Utkání se dohrává a u míče je Chelsea.

90
    Rozhodčí přidal tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Jarvis odcentroval míč na vzdálenější tyč, kde se střelecky prezentoval hlavičkující Carroll, ale jeho střelecký pokus skončil nad brankou.

90
    West Ham bude zahrávat rohový kop.

89
    Lampard připravil skvělou pozici Hazardovi, jenž se prezentoval další vynikající střelou, ale i Jaaskelainen dokázal vytasit další výtečný zákrok a střelecký pokus zlikvidoval.

89
    Na druhé straně Lampardovu střelu zablokovala obrana hostí.

88
    Collison vystřelil, ale trefil pouze své protihráče.

87
    Centrovaný míč uklidil do rukavic Čech.

86
    Lampard se dostal ve velkém vápně ke střele, ale branku hostí přestřelil.

86
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Juan Mata, přichází John Obi Mikel.

84
    C. Cole měl gól na kopačce, ale Čech si připsal skvělý zákrok a jedovatou střelu zlikvidoval.

82
    Jaaskelainen si připisuje další z brilantních zákroků! Tentokrát nedal šanci útočníkovi jménem Ba.