Sparta B – Hlavice 9:0 (kon.) | Převýšov – Chrudim 1:0 (kon.) | Kolín – Karlovy Vary 3:2 (kon.)

Sparta právě vstřelila branku!
    Devátou trefu Pražanů zaznamenává ONDŘEJ KARAFIÁT.

85
    Domácí si užívají exhibici. LUKÁŠ JULIŠ zvyšuje už na 8:0.

64
    Po minutě je tu sedmý gól Sparty. TIÉMOKO KONATÉ proměňuje centr ze strany.

63
    ADAM JÁNOŠ zvyšuje už na 6:0 pro Spartu.

46

38
    ALEXANDER JAKUBOV se trefuje podruhé, když tvrdou ranou překonává Zíku. Hlavice po necelých 40 minutách prohrává o pět branek.

29
    BEKIM BALAJ zaznamenává čistý hat-trick, poté co Reiterův centr nadvakrát dokázal dostat za brankovou čáru.

20
    Tři góly během pěti minut! BEKIM BALAJ dostal krásnou přihrávku za obranu soupeře, obešel brankáře a střílí svůj druhý gól v utkání.

17
    BEKIM BALAJ postupoval z pravé strany na brankáře hostů a dokázal si poradit. Domácí vedou už 2:0.

15
    Po dobré práci Jánoše otevírá skóre utkání přesnou trefou ALEXANDER JAKUBOV.

1

AC Sparta Praha B: Holý - Karafiát, Hovorka, Deli, Nový - Reiter, Jánoš, Čermák, Kučera - Balaj, Jakubov

SK Hlavice: Zíka - Herodes, Synek, Kulhánek, Slabý, Zdražil, Válek, Toman, Sameš, Maňas, Němec

Rozhodčí: Vnuk - Myška, Pechanec.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Dominik Hejbal

Branky: 15. Jakubov, 17. Balaj, 20. Balaj, 29. Balaj, 38. Jakubov, 63. Jánoš, 64. Konaté, 85. Juliš, 88. Karafiát

Rozhodčí: Vnuk - Myška, Pechanec