Sunderland – Norwich 1:1 (kon.) | Tottenham – Fulham 0:1 (kon.) | Chelsea – West Ham 2:0 (kon.)
Wigan – Newcastle 2:1 (kon.)
Sunderland AFC
1:1 (1:1)
Norwich City
Neděle 17.03.2013, 14:30 • Stadium of Light, Sunderland • Anglická Premier League

Rozhodčí Foy ukončil dnešní utkání, ve kterém domácí Sunderland AFC remizoval s Norwich City 1:1. Skóre otevřel ve dvacáté šesté minutě Hoolahan a ve čtyřicáté minutě z penalty vyrovnal Gardner. Hosté hráli od třicáté minuty pouze v deseti hráčích a nevedli si vůbec špatně. Dnešní utkání ovlivnil také sudí, který na jedné straně odpískal spekulativní pokutový kop a na druhé straně jasnou penaltu nezapískal. Oba týmy si na svá konta připisují jednobodový zisk. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:27:30)

90+5
    Rozehrávat bude Camp.

90+4
    K centrovanému míči se dostal O'Shea, ale jeho hlavička se mezi tři tyče nevešla.

90+4
    Turner fauloval a Sunderland bude zahrávat volný přímý kop.

90+3
    Nebezpečnou přihrávku adresoval na vzdálenější tyč Holt, ale nikdo z jeho spoluhráčů se k balonu nedostal.

90+2
    Lee Camp vyfasoval žlutou kartu za zdržování.

90+2
    Rose pronikl do velkého vápna, ale klička mu nevyšla a o míč přišel.

90+1
    Larsson odcentroval míč do pokutového území, ale hosté se ubránili.

90
    Rozhodčí Foy přidává čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Hosté se sice ke střele probojovali, ale ta byla pro brankáře Mignoleta spíš pozdravem.

90
    Norwich bude zahrávat volný přímý kop.

89
    Sebastian Larsson vyfasoval žlutou kartu.

88
    Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Robert Snodgrass, přichází Steven Whittaker.

87
    Na druhé straně se v obrovské šanci ocitl Sessegnon, ale ani jeho pokus vstřeleným gólem neskončil.

86
    Ke střele se v pokutovém území probojoval Snodgrass, ale Mignolet stál přesně v tom místě, kde stát měl.

86
    Domácí tým ve středu hřiště nesmyslně fauloval a Norwich bude zahrávat volný přímý kop.