Sunderland – Norwich 1:1 (kon.) | Tottenham – Fulham 0:1 (kon.) | Chelsea – West Ham 2:0 (kon.)
Wigan – Newcastle 2:1 (kon.)
Tottenham Hotspur
0:1 (0:0)
Fulham FC
Neděle 17.03.2013, 16:00 • White Hart Lane, London • Anglická Premier League

Já se s vámi loučím, přeji hezký zbytek dne. (17:56:49)

Dnes jsme byli svědky překvapení. V derby mezi Tottenhamem a Fulhamem vyhrává na White Hart Lane hostující tým, a to poměrem 1:0. O jedinou brnaku zápasu se postaral Dimitar Berbatov, jenž překonal Llorise v 52. minutě. Velkou zásluhu na vítězství Fulhamu má však veterán v brance Mark Schwarzer, jenž se ve druhé půli blýskl zejména proti dvěma vyloženým šancím Defoea.

90+4
    Pomalu končí čtvrtá nastavená minuta a Schwarzer drží míč ve své moci, Fulham londýnské derby vyhraje.

90+4
    I když je Adebayor vysoký, ve vápně Fulhamu se zatím v hlavičkových soubojích prosadit nemůže.

90+3
    Začala už třetí minuta nastavení. Carollův pas, který měl směřovat na Adebayora, končí v rukou zkušeného brnakáře ve svatyni Fulhamu.

90+1
    Taktické střídání ze strany Fulhamu. Hrací plochu opuští Bryan Ruiz, jeho místo zaujme Urby Emanuelson.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

90
    Schwarzer doslova ukradl Defoeovi vyrovnávací branku! Gareth Bale zapl na pravé straně svůj motor a následně v malém vápně našel právě Defoea! Celá akce se podobala té, ze které dal branku Berbatov, nyní se ale opravdu fantastickým zákrokem vyšvyhl Mark Schwarzer!

89
    Míč je na polovině Tottenhamu, Fulham šetří čas, co to jen jde.

88
    Avšak ani tento centr nebyl vůbec přesný, proletěl vápnem téměř bez povšimnutí.

88
    Tottenham vybojoval rohový kop, téměř všichni borci v bílém se stěhují před Schwarzera.

87
    Defoe posunul na obránce Vertonghena, který už v těchto minutách operuje spíše jako útočník. Belgičanovo zpracování teď bylo ale žalostné.

86
    Domácí Spurs už opravdu nemají moc času, a proto Lloris na druhé straně s ničím nečeká a posílá míč vzduchem rychle dopředu.

85
    Naughtonův centr zachytil až u rohového praporku Assou-Ekotto, jenž následně předal do pokutového území na Adebayora, který si zpracoval míč na prsa a následně si ho pokopl. Celá akce ale končí jen odkopem od branky, protože míč končí v zázemí a míče se jako poslední dotkl Adebayor.

84
    Assou-Ekotto centroval z levé strany, Defoe byl ve vápně předběhnut Senderosem, který důrazně odkopává míč do bezpečí.

83
    Tottenham je s míčem na dvé polovině, obranný blok Fulhamu je teď hodně vysoko.

82
    Do šance se talčil Dempsey, ovšem Riether do něj kopl míč, a tak z této situace nebude ani roh. Dempsey sám podává míč Schwarzerovi, aby rozehrávku zrychlil.

82
    Domácí nahrávku dobře napadá Berbatov, jenže Lloris v klidu posouvá na Caulker, který s podporou diváků vyváží míč na polovinu soupeře.