Tampa – Carolina 4:1 (kon.) | Toronto – Winnipeg 4:5 (1:2 po s.n.) | Columbus – Arizona 1:0 (2:0 po s.n.)
New Jersey – Montreal 1:2 (kon.) | Florida – NY Islanders 3:4 (kon.) | St. Louis – Anaheim 2:1 (po pr.)
Dallas – Chicago 1:8 (kon.) | Vancouver – Detroit 2:5 (kon.) | Los Angeles – San Jose 5:2 (kon.)
Pittsburgh – Boston 2:1 (kon.) | Ottawa – Winnipeg 4:1 (kon.)
Florida Panthers
3:4 (0:2, 0:1, 3:1)
New York Islanders
Neděle 17.03.2013, 00:30 • BB&T Center • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám pěkný nedělní den. (03:05:12)

Hvězdy zápasu:

1 - Casey Cizikas (1+0)

2 - T.J. Brennan (1+0)

3 - Mike Santorelli (1+1).

Floridu může velmi mrzet, že nehrála celý zápas tak dobře, jako ve třetí třetině, kde dokázala vstřelit tři branky během dvou minut a vyrovnat na 3:3. Bohužel to pro ni konečný výsledek nebyl, jelikož se v 53. minutě dokázal prosadit Cizikas, který upravil výsledek na konečných 3:4 pro Islanders, kteří si dva body za výkon v prvních dvou třetinách zaslouží.

60:00

59:50
    Od modré čáry tvrdě vystřelil Huberdeau, ale jeho střela proletěla těsně vedle pravé tyče.

59:15
    Mueller střílel z velkého úhlu, ale Nabokov měl velké problémy.

58:30
    Florida to bude zkoušet v šesti hráčích! Clemensen pouze na střídačce!

58:30
    Oddechový čas pro domácí.

58:12
    Kopecký se snažil dostat do zakončení, ale hostující obrana jej ubránila a vyhodila puk do středního pásma.

57:25
    Střela Goce byla sražena do ochranné sítě. Vhazovat se bude před Nabokovem.

56:35
    Skille měl velkou možnost vyrovnat, ale z pravého kruhu trestuhodně minul.

55:42
    Do dobré pozice se dostal Matthias, ale v koncové fázi mu puk přeskočil hokejku.

54:42
    Florida se tlačí do útoku a snaží se znova vyrovnat.

52:55
    Islanders právě vstřelili branku!
    Islanders se znova ujímají vedení, když se po rychlé kombinaci dokázal prosadit CASEY CIZIKAS. Asistence: Colin McDonald, Keith Aucoin.

52:20
    Útok Islanders zastavilo postavení mimo hru.

51:22
    Hostům se po ztraceném vedení stále nedaří dostat zpátky do hry.

50:25
    Další střela Goce a další úspěšný zákrok Nabokova.

49:46
    Goc vystřelil z levého kruhu na Nabokova a ten jeho pokus kryje.

48:23
    Florida je snad polita živou vodou, jelikož ve třetí třetině jasně přehrává Islanders.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 46. Brennan (Santorelli, Huberdeau), 46. Goc (Fleischmann, Kopecký), 47. Santorelli (Skille, Campbell) – 16. Okposo (Nielsen, MacDonald), 18. Martínek (Streit, Reasoner), 21. Boyes (Tavares, Moulson), 53. Cizikas (McDonald, Aucoin)

Florida Panthers: Clemensen (Markstrom) - Gudbranson, Campbell, Jovanovski, Kuba, Strachan, Brennan - Mueller, Shore, Huberdeau - Kopecký, Goc, Fleischmann - Skille, Matthias, Rheault - Parros, Smithson, Santorelli
    New York Islanders: Nabokov (Poulin) - Hamonic, MacDonald, Višňovský, Hickey, Streit, Martínek - Boyes, Tavares, Moulson - Okposo, Nielsen, Bailey - McDonald, Aucoin, Cizikas - Martin, Reasoner, Boulton

Rozhodčí: O'Halloran, Rooney - Nowak, Rody

Diváci: 17,627