Chomutov – K. Vary 5:6 (0:1 po s.n.) | Kometa Brno – Třinec 3:0 (kon.) | Pardubice – HC Plzeň 2:4 (kon.)
HC Kometa Brno
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
HC Oceláři Třinec
Čtvrtek 28.03.2013, 14:00Mistrovství ČR - 8. třída

54:04
    Možnost přidat třetí branku bude mít Kometa během přesilové hry. Dvě minuty za podražení dostal třinecký Filip Rufer.

41:14
    Další vyloučení na straně Komety. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Jakub Matula a Třinec si zahraje přesilovku 5 na 3.

40:00
    Na konci druhé třetiny ještě obdržel dvě minuty za napadení brněnský Roman Jeřábek a Třinec tedy má na začátku třetí třetiny výhodu přesilové hry.

25:08
    Vstřelit další branku bude mít Brno šanci během přesilové hry. Dvě minuty za hákování dostal třinecký Jan Hladoník.

19:22
    Třetí vyloučení Třince v tomto utkání. Na dvě minuty za zdržování hry na trestnou lavici usedne Jan Hladoník.

14:33
    Další vyloučení Ocelářů. Svůj tým na dvě minuty oslabuje Dominik Molin, který se provinil napadením.

11:05
    Máme tady první vyloučení. Dvě minuty za podražení dostává Timotej Marguš a Brno si zahraje přesilovku.

Jan Hošic

Branky a nahrávky: 22. Süss (Krejčí), 25. Krejčí (Süss), 56. Král (Zábranský, Süss)

HC Kometa Brno: Dostál(Borský) – Buffi, Jeřábek, Pípa, Zábranská, Král, Kučera, Gajarský, Krejčí, Matula, Süss, Aulehla, Gloz, Blaško, Mikyska, Kunc, Macháň
    HC Oceláři Třinec: Prokop(Ochman) – Rufer, Radzienciak, Tumlíř, Mulin, Najsar, Raček, Przybyla, Marguš, Šulek, Klocek, Krzak , Tomanek, Paloncy, Hladoník

Rozhodčí: Danylets J. – Pleticha, Danylets M.